UDOSTĘPNIJ

Są dowody na to, że muzułmanie stworzyli prawdziwe rzeźnie chrześcijan. Spełniają się najgorsze koszmary. 

Rzeźnie zostały odkryte w Albanii, Syrii i na Bałkanach. Głównymi więźniami tych miejsc rodem z horrorów są chrześcijanie, którzy są tam umieszczani dla organów.

Historie opowiedziane przez świadków mrożą krew w żyłach. Według nich, ofiary są nadal żywe, gdy wycina się z nich organy. Theodore Shoebat, serbski chrześcijanin i weteran sił specjalnych opowiedział drastyczną historię o rzeźniach.

„Zabijają ludzi i sprzedają ich organy w Turcji i Arabii Saudyjskiej. Uprowadzają ludzi z Kosowa, Serbii i czasem Albanii. Torturują, a gdy wycinają z nich organy, ofiary są wciąż żywe.”

Shoebat utrzymuje, że ofiarami brutalnych mordów i tortur są głównie chrześcijańscy Serbowie, młodzi ludzie oraz dzieci.

W europejskich dokumentach muzułmańskich terrorystów porównuje się do nazistów, którzy eksperymentowali na Żydach w obozach koncentracyjnych. Tak samo jak naziści, islamscy bojownicy odczuwają przyjemność z rzezi. To nie jest ich praca, tylko esencja życia.

Krew chrześcijan jest sprzedawana za 100.000 dolarów muzułmańskich rodzinom, które wierzą, że ma ona magiczne moce.

Dowody na muzułmańskie rzeźnie znaleziono dzięki ofierze, która zdołała przeżyć makabrę i uwiecznić horror na nagraniu.

Osobom niepełnoletnim i o słabych nerwach odradzamy oglądanie tego materiału:

 

27 KOMENTARZY

  1. Zakazać religii zorganizowanych! Kto ma olej w głowie, ten samemu szuka drogi duchowej, a religie zorganizowane to zaprzeczenie duchowości i platforma do prania mózgów debilom!

    Każda religia pozwala sobie na zbyt wiele, gdy tylko "za bardzo się poczuje", więc nie zamierzam słuchać bajeczek i wybielania się ani judaistów, ani islamistów, ani chrześcijan!

  2. To nie religia. To ludzie zabijają i będą zabijali. Nawet tam gdzie jest 100% muzułmanów też są mordy i wojny. To właśnie brak wiary w Boga powoduje takie zło!

  3. Tomasz Bro Raczej odwrotnie.Pokazuje to że skoro są wstanie płacić 100 tys. za krew to znaczy że wiara raczej na nich kiepsko wpływa.Podobnie było kiedyś z katolikami.Nie trzeba wierzyć w Boga żeby być dobrym człowiekiem.Wystarczy wierzyć w ludzi;]

  4. Bogdan Skóra Kupują ją nie dlatego że są muzułmanami, tylko dlatego że są przesądni. Islam tego zabrania. Idioci są w każdym kraju, kulturze, religii.

  5. Nie ma żadnego znaczenia czy wierzę w Boga czy nie bo rozpatrując dany problem w ogóle nie szukam rozróżnienia na tych którzy kochają ludzi i tych którzy kochają ludzi i dodatkowo Pana Boga. Wszyscy ludzie są skłonni do zła. Problem dotyczy tylko tych którzy nie kochają w ogóle ludzi albo zwierząt i ich krzywda jest im obojętna. Jedyna różnica jest taka że wierzący ma sens czynić dobro, zaś niewierzący nie ma żadnego logicznego wyjaśnienia dlaczego ma czynić tak czy inaczej (chyba że boisz się kary za swoje czyny). Częściej ateiści są tak naprawdę antyteistami. Kościół nie jest im obojętny tylko wrogi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ