UDOSTĘPNIJ

Fotoreporterom udało się uchwycić scenę, która miała miejsce na sali sejmowej. Wściekła Joanna Mucha dopadła do Pawła Kukiza i zaczęła wskazywać na niego palcem. „Skrzywdziłeś mi dzieci” – mówiła.

Konflikt pomiędzy Pawłem Kukizem a posłanką Platformy Obywatelskiej narastał od kilku dni. Lider Kukiz’15 zaczepił Muchę swoim facebookowym wpisem posiłkując się artykułem, według którego Mucha po rozwodzie oddała swoje dzieci ojcu.

– Otóż matka, która zostawia własne dzieci i idzie na Manifę by domagać się jeszcze na dodatek bezproblemowej, w zależności od jej „widzimisię”, możliwości zarzynania trzymiesięcznej żywej istoty to … Trudno mi znaleźć określenie… – pisał Kukiz.

Posłanka odpowiedziała pisząc, że po raz pierwszy ktoś zaatakował jej dzieci.

– Wiele razy byłam atakowana, przyzwyczaiłam się. Ale pierwszy raz ktoś podniósł rękę na moich Synów. Panie Paweł Kukiz. Swoim wpisem skrzywdził Pan moje dzieci. Zrobił to Pan dla celów politycznych. Wystawia Pan świadectwo sobie – nie nam – odpowiedziała.

kukizmucha1

kukizmucha2

Polub fanpage pluralistycznego, bezstronnego portalu o polityce i społeczeństwie :

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułStonoga ujawnił seksaferę w Kościele. Ksiądz zniknął
Następny artykułPiS wkrótce przedstawi nowy projekt ustawy. Co w nim będzie?
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również