UDOSTĘPNIJ
fot.youtube

Wojna w Syrii jest naprawdę przerażająca. Okropnych zbrodni dopuszczają się wszystkie strony konfliktu. Właśnie odkryto dowód na jedną z najgorszych, o jakich do tej pory słyszeliśmy.

Trudno sobie wyobrazić, żeby ktoś mógł dorównać okrucieństwem bojownikom Państwa Islamskiego. Pozostałe strony konfliktu robią jednak wszystko aby udowodnić, że jest to możliwe.

Rosję oskarża się o zbombardowanie ludności cywilnej białym fosforem, a rząd Assada – o użycie broni chemicznej wobec własnych obywateli. Teraz jednak to Rosjanie znaleźli się w roli oskarżycieli.

Po odbiciu Aleppo z rąk dżihadystów i antyrządowych bojówek opozycyjnych, wojska odkryły coś przerażającego. Na obrzeżach Aleppo odkopano zbiorowe mogiły. W środku znaleziono dziesiątki zmasakrowanych ciał. Większość zginęła od strzału w głowę. Wielu zwłokom brakowało kończyn.

– Wyniki wstępnej inspekcji opuszczonych przez tak zwaną”opozycję” przedmieść Aleppo zszokują wielu – powiedział Igor Konashenkov z rosyjskiego MON. Jego zdaniem to odkrycie „zniszczy mity, którymi zachodni politycy karmili świat”.

źródło: rt

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułBurza po słowach dziennikarki TVN24. „Ty bezczelna gówniaro!”
Następny artykułMamy najstraszniejsze okazy złapanych ryb. Horror! (ZDJĘCIA)
Maksymilian Tomanek

Wytykam politykom hipokryzję, kłamstwa i manipulacje

Zobacz również