UDOSTĘPNIJ
rygor i dyscyplina
wikimedia.org/Kpalion

Wychodzi na jaw mroczny sekret premiera Morawieckiego. Jego podwładni są przerażeni na jego widok. Podobno Mateusz Morawiecki ten sposób rządzenia ma wykorzystywać od lat.

Szczegóły pracy z premierem Morawieckim ujawnił anonimowy informator, który twierdzi, że współpraca do najłatwiejszych nie należy. Według jego relacji Morawiecki ma wyciskać ze swoich podwładnych siódme poty i żądać zawsze najlepszych wyników.

ZOBACZ TAKŻE: SKANDAL! Morawiecki uciekł ze szczytu Unii z absurdalnego powodu

Rygor i dyscyplina. Jego podwładni są przerażeni

Premier jest ponoć bardzo wymagający, a e-maile, które wysyła do współpracowników, wychodzą z jego skrzynki praktycznie całą dobę! Premier nie ukrywa, że od swoich ludzi wymaga dyspozycyjności przez cały czas.

Konkretny, wymagający i mający nieprawdopodobną pamięć szef. Nie można liczyć u niego, że jak się jakiegoś zadania nie zrobiło, to on nie zauważy. Na pochwały u premiera trzeba zasłużyć. Docenia dopiero wtedy, jak człowiek się w czymś wyróżni. Ostatnie e-maile urzędnicy dostawali od niego o pierwszej w nocy, a pierwsze nad ranem – wyznał w rozmowie.

ZOBACZ TAKŻE: Co na to Macierewicz? Dowódca polskiego wojska każe nazywać się Bogiem

Jak widać, praca u boku pana premiera nie należy do najprzyjemniejszych. Ten jednak ma uważać, że zadanie budowania Polski, to nie wakacje, tylko odpowiedzialne zadanie dla najlepszych i najwytrwalszych.

źródło: se.pl

Zakład, że nie poznajesz tego znanego polskiego polityka?! Niesamowite metamorfozy wybrańców narodu


Jak relaksuje się Beata Szydło? Na to byś nie wpadł! Zaskakujące pasje polityków

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas

Zobacz również