UDOSTĘPNIJ

Jak informowaliśmy wcześniej, podczas wywiadu na żywo stacji WDBJ7 doszło do morderstwa na wizji. Życie straciło dwoje reporterów. Sam morderca nagrał całe zdarzenie, wrzucił do sieci a potem popełnił samobójstwo.

Jak się okazało mordercą reporterów amerykańskiej stacji WDBJ7 był były pracownik tej telewizji Vester Flanagan (zdj. poniżej).

Kilka godzin po tym gdy zamordował dwójkę swoich byłych znajomych z pracy wrzucił do sieci nagranie z całego zdarzenia oraz przyznał się do morderstwa wysyłając o tym wiadomość do amerykańskich mediów. Gdy policja próbowała go aresztować postrzelił się i zmarł niedługo potem w szpitalu.

Na opublikowanym przez mordercę reporterów nagraniu widzimy jak zbliżył się on do swoich ofiar a te, mimo że celował do nich z pistoletu, nie zauważyły go. Po chwili „zastanowienia” morderca otwiera ogień do reporterki, następnie do kamerzysty i kobiety, z którą był przeprowadzany wywiad. Dziennikarka i kamerzysta zginęli na miejscu, a kobieta z którą był przeprowadzany wywiad walczy o życie w szpitalu.

Poniżej publikujemy nagranie wrzucone do sieci przez mordercę reporterów jednak ostrzegamy, że zawiera on sceny przeznaczone jedynie dla osób pełnoletnich o mocnych nerwach.

Polub Pikio.pl, by być na bieżąco:

 

Polub pikio.pl by być na bieżąco!

bh, źródło: wdbj7/pikio/youtube

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułKreml nie chce Polski przy stole. „Nie ma takiej opcji”
Następny artykułGranicy rosyjsko-chińskiej pilnują szmaciane kukły
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również