UDOSTĘPNIJ

Kierowca Ubera, który został oskarżony o zabicie sześciu osób, stwierdził, że dokonał zbrodni, ponieważ został do tego zmuszony przez… Ubera. Miał w niej zobaczyć oblicze szatana, a teraz przekonuje, że po włączeniu aplikacji przejmuje ona kontrolę nad kierowcami. 

45-letni Jason Dalton przekonywał, że wszystkiemu winne są ciemne moce. Zeznał, iż w aplikacji pojawiła się twarz diabła, który zaczął kontrolować jego ciało i umysł. To szatan miał decydować kiedy i w jaki sposób zabijać ludzi. Dalton opisał go jako przerażającą postać o rogatej głowie, która dyktowała mu warunki. 45-latek przestrzega innych kierowców przed aplikacją. Uważa, że za pośrednictwem diabła jest w stanie kontrolować wszystkich. Dalton obawiał się, że w końcu postać każe mu zabić jego własną rodzinę.

Kontrowersyjna wersja wydarzeń przedstawiona przez Daltona zelektryzowała Stany Zjednoczone. Mężczyzna został uznany za potwora, po tym jak zaczął strzelać do ludzi w trzech miejscach w stanie Michigan. Jego kule dosięgnęły osiem osób. Sześć z nich zginęło, pozostała dwójka została ranna.

Co ciekawe, Dalton został zweryfikowany przez spółkę na tej samej zasadzie co inni kierowcy. Sąd będzie musiał sprawdzić, czy kierowca jest zdrowy na umyśle i czy wymyślił historię z diabłem dla podbudowy swojej linii obrony.

 

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułPo raz pierwszy od 1934 roku członkowie ONR zaproszeni do szkoły
Następny artykułNajwiększa awantura na polskim Youtube. Są pozwy, wkracza sąd, prawny przełom (video)
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również