UDOSTĘPNIJ
Fot. Youtube.com

Kanclerz Niemiec, Angela Merkel w dość bezpośredni sposób wypowiedziała się na temat imigrantów z Libii i Palestyny, w specjalnie zorganizowanej debacie na temat polityki imigracyjnej Niemiec i dramatycznej sytuacji uchodźców.

W dyskusji z młodą Palestynką, która wyznała, że boi się deportacji, Angela Merkel stwierdziła, że polityka musi być twarda i że nie ma takiej opcji, aby wszyscy imigranci z obozów dla uchodźców z Libii i Palestyny mogli zamieszkać w Niemczech, albowiem są ich tysiące.

Po tych słowach Palestynka rozpłakała się. Kanclerz Niemiec kontynuowała, że część uchodźców będzie musiała wrócić do domów, jednak widząc łzy dziewczynki, podeszła do niej i prosiła o wyrozumiałość. Stwierdziła, że rozumie jej trudną sytuację i przyjmuje do świadomości, że jej i tysiącom innych uchodźców jest ciężko. W tym momencie symbolicznie pogłaskała dziewczynę po głowie.

Poniżej film:

Polub Pikio.pl, by być na bieżąco

ds

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
ŹRÓDŁOYoutube.com
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułKolejne państwo w pełni legalizuje marihuanę
Następny artykułSeparatyści na Ukrainie grzebią w bagażach ofiar katastrofy lotniczej (video)
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również