UDOSTĘPNIJ

Kto z nas nie marzy o Bożym Narodzeniu spędzonym w magicznej atmosferze, wśród bliskich osób? Nie wyobrażamy sobie świąt bez choinki, ciepłego światła świec i płatków śniegu za oknem. Taką scenerię stworzyła brytyjska sieć sklepów, aby zachęcić klientów do zakupu jej produktów. 

Okazuje się, że reklama jak z bajki Disneya zadziałała piorunująco na widzów tęskniących za magicznymi świętami Bożego Narodzenia. Film w ciągu niespełna czterech dni, doczekał się prawie 2 mln wyświetleń na Facebooku. Ta liczba wciąż rośnie!

Romantyczna historia Kopciuszka 2.0

Rudowłosa dziewczyna prawdopodobnie spóźniona wbiega do zatłoczonego pociągu. Tam spotyka przystojnego mężczyznę, z którym wymienia nieśmiałe uśmiechy i spojrzenia…

Narrator wyjaśnia nam, że jesteśmy świadkami opowieści o współczesnym Kopciuszku. Młoda dziewczyna wychodząc z pociągu, gubi jeden pantofelek. Z kolei nasz „książę” by ją odnaleźć, zamiast zwołać orszak swoich towarzyszy, korzysta ze współczesnego dobrodziejstwa – mediów społecznościowych. Dzięki szybkiej reakcji internautów historia kończy się… bardzo romantycznie!

Skoro reklama tak bardzo chwyta za serce, to może uda się osiągnąć sieci sklepów Depenhams wymarzoną sprzedaż?

Obejrzyj bajkową reklamę już teraz i oceń sam!

Our Christmas love story is revealed… will they find their fairytale Christmas? #YouShall ✨Discover more > http://po.st/youshall2

Opublikowany przez Debenhams – the official page na 9 listopada 2017

 

Źródło: wiadomosci.wp.pl

Którą rasę psów Polacy lubią najbardziej? [ZOBACZ!]

Nie zgadniesz, skąd pochodzi rodzina Trumpa! 10 zaskakujących faktów z jego życia

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas

Zobacz również