UDOSTĘPNIJ

Nie mogę tego zrozumieć: co to kogo, k… obchodzi, kto z kim śpi? Albo dlaczego, my, Polacy, patrzymy, ile samochodów ma sąsiad? Słowo „homofobia” poznałem dopiero w Polsce – mówi Dariusz Michalczewski w rozmowie z „Newsweekiem”.

– My, Polacy, jesteśmy jak wieśniaki, które nie zjedzą czegoś, czego nie znają. A ja uważam, że trzeba być ciekawym nowych smaków, trzeba poznawać nowe rzeczy – powiedział.

Zaznaczył, że „ci, którzy walczą dzisiaj o prawa dla gejów i lesbijek, mają najgorzej, ale dzięki nim ci następni, za 10-20 lat, będą mieli lepiej”.

Zapytany o swoje poparcie prawa osób homoseksual­nych do adopcji, Michalczewski mówi: „Większość ludzi, którzy mają z tą moją wypowiedzią problem, nawet nie kiwnęła palcem, żeby dzieci z rodzin patologicznych miały lepiej. Ale są przeciwko”.

Zauważył jednak, że Polska zmienia się światopoglądowo.

– Ludzie dzisiaj przestają już ufać temu PiS, które nie ma żadnego pomysłu, jak zmienić Polskę na lepsze. PiS-owcy są świetnymi krytykami, tylko nic nie potrafią zrobić – stwierdził.

źródło: sfora.pl

UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułWielka Brytania odbiera obywatelstwo muzułmanom. Pierwszy taki przypadek
Następny artykułZbrodnia i …
Wiadomości Pikio
Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

26 KOMENTARZY

 1. chyba bym wolal zdechnac pod plotem w najgorszym rynsztoku w najgorszej patologii jak byc wychowywanym przez homoseksualiistow, jestesmy ludzmi mamy zasady tym sie roznimy od zwierzat, normalnoscia jest facet i kobieta reszta to choroba. pedalstwo podofilstwo i zwolennicy zwierzat zawsze odpowiadaja tak samo: ja sie taka/i urodzilem, zawodowy bokser powinien miec jaja i promowac bycie facetem ale "Darunia" to chyba jest zwolennikiem teorii zeby zycie mialo smaczek….

 2. Jest sojuszniczką osób LGBT. Nie wiedziałem że Michalczewski był kiedyś kobietą, no ale w końcu walczył kiedyś w Niemczech, a w NRD wiadomo co zawodniczkom dawali do łykania. Potem im wąsy rosły. Jak na kobietę to dużo osiągnął w męskim sporcie.

 3. Faktycznie chyba dostał za dużo razy po głowie bo nikogo nie interesuje kto z kim śpi a przeciwstawiamy się lewackiemu promowaniu na siłę wszelkich zboczeń.Jakby Michalczewski zamiast tylko pakować poczytał trochę czym jest LGBT to by takich głupot nie opowiadał.Sam założyciel tego skupiska dewiantów mówił że zrobienie z homoseksualizmu czegos ,,normalnego" jest tylko pretekstem do legalizacji pedofili i zoofili !!!

 4. Michalszewski, gdzie byleś "Polaczku" , jak potrzebowałeś kasy? W Niemczech! Tam też reprezentowaleś Niemcy. Problem polegał jednak na tym, że NIGDY nie byłeś Niemcem, tak jak NIGDY nie będziesz Polakiem.

 5. Przepraszam, nie chcę obrażać tego Pana ale czy on nie ma przypadkiem jakichś problemów z prawidłowym rozumowaniem?
  NIKOGO nie obchodzi kto z kim sypia. Jak ktoś sam robi z siebie jakiegoś za przeproszeniem dziwaka wychodząc na ulicę i afiszując się z tym co i z kim robi w łóżku to uważam to za idiotyzm. Kościół przysłowiowo nie włazi Ci do łóżka jeśli sam go nie zapraszasz.
  Jak ktoś robi z siebie "innego" od reszty to automatycznie ludzie mają odruch odrzucania tego co jest "inne". Jeśli sam siebie traktujesz jak każdego innego człowieka a to co robisz w łóżku to Twoja sprawa to nikogo, naprawdę NIKOGO to nie będzie interesować.
  Dlatego uważam Parady Równości za totalny i skończony idiotyzm. Jak już koniecznie muszą je robić, to niech przynajmniej podczas nich wyglądają jakoś normalnie, a nie jak banda zboczeńców(wiecie o co mi chodzi, generalnie chodzenie w erotycznej bieliźnie po ulicy z różnymi "akcesoriami łóżkowymi" jest, jak to się mówi, nieobyczajne).
  Ergo – "Twoja dupa, Twoja sprawa."

ZOSTAW ODPOWIEDŹ