UDOSTĘPNIJ
fot. wikimedia / Adrian Grycuk / youtube.com/paranienormalni

Polski bokser, Dariusz Michalczewski, odniósł się do wypowiedzi posła Dominika Tarczyńskiego (PiS), który na Twitterze umawiał się z Lechem Wałęsą na solówki. Uważa, że to skandaliczne wypowiedzi. Pięściarz zapowiedział, że „wjebie” politykowi obozu władzy. 

Wszystko zaczęło się od wpisu na jednym z portali społecznościowych posła Prawa i Sprawiedliwości, Dominika Tarczyńskiego, który wyzwał byłego prezydenta Lecha Wałęsę na „solo”.

 – Bolek mówi przez media do posła na sejm RP, że wyrwie mnie z korzeniami. Zapraszam Cię na solo bydlaku! – napisał Tarczyński na twitterze.

Wpis polityka obozu władzy rozpętał tak wielką burzę, że jego partia odcięła się od niego a przewodniczący klubu parlamentarnego PiS, oświadczył, że być może Tarczyński cierpi na chwilowe zaburzenie umysłowe.

Na wpis posła PiS zareagował również znany polski bokser, Dariusz Michalczewski, który w rozmowie z jednym z dzienników zapowiedział, że „wjebie” posłowi jeśli tego chce.

 –  Jak jest w takiej dobrej formie, to niech skoczy nie do pana Wałęsy, ale do mnie, faceta w sile wieku. Chętnie dam mu lekcję szacunku. Nie będę boksował go delikatnie, tylko tak mu wjebię jak kozie za obiery. Ten goguś z PiS nie ma prawa obrażać pana prezydenta i lepiej, żeby mnie nie spotkał na swojej drodze – zapowiedział Michalczewski.

Natomiast poseł PiS spuścił trochę z tonu. Być może za sprawą interwencji jego przełożonych w partii, a być może z powodu zapowiedzi pięściarza.

 – Rzuciłem rękawicę i jeśli jakiś „Bolek” czuje się „Bolkiem”, to ja go wyzywam na debatę jeden na jeden, o tym, jaki język powinien być w debacie publicznej – odpowiada Tarczyński.

Polub fanpage pluralistycznego, bezstronnego portalu:

bh, super express

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułNiemiecki browar promuje się „mężczyznami w ciąży”
Następny artykułPolacy masowo trollują Ronaldo. Takiego wysypu jeszcze nie było
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również