UDOSTĘPNIJ

Michał Kamiński kandydujący z list Platformy Obywatelskiej śpiewa swoją piosenkę „Ja nie pękam”. To dość nietypowy materiał.

Kamiński popisuje się swoimi umiejętnościami wokalnymi i śpiewając swój utwór „Ja nie pękam” zachęca do głosowania na swoją osobę. W spocie, który ma charakter przesłuchania wcielił się w dwie role. Przekonuje, że sam napisał słowa. Za muzykę odpowiada zaś Adam Skrzypek.

„W grze tej byłem od wczesnego małolata i nie zawsze łatwo było, nie wymiękam. Lecz już wtedy była ze mną ta zasada, jeśli o mnie chodzi ja nie pękam” – śpiewa.

” Bo gdy wierzysz w to co robisz, wierzysz w sprawę, lepiej znosisz niepogodę i burzy się nie lękasz. Musisz wiecznie trzymać się zasady, jeśli o mnie chodzi ja nie pękam” – słuchamy.

„Czasem wyzwą od najgorszych i oplują, plują chociaż święty obraz mają w rękach. To ja zawsze na to mam odpowiedź, jeśli o mnie chodzi ja nie pękam”.

„Czasem słyszę, że się teraz nam nie uda, że za rogiem to nie sukces, ale klęska. A ja wierzę, że dziś razem zwyciężymy, no bo jeśli o mnie chodzi ja nie pękam” – dodaje.

„Wierzę w to co robię” – mówi polityk PO, dawniej NOP, ZChN, PiS i PJN.

Poniżej zapis video.

Obserwuj Pikio.pl, by być na bieżąco:

Obserwuj Pikio.pl, by być na bieżąco:

Polecamy subskrybować kanał Pikio TV na Youtube co można zrobić pod tym LINKIEM

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas

Zobacz również