UDOSTĘPNIJ

Eksperymenty ludzi z własnym ciałem często powodują, że łapiemy się za głowę Na całym świecie ludzie prześcigają się w pomysłach jak upiększyć czy oszpecić swój wygląd. Wenezuelczyk Henry Rodriguez raczej należy do tej drugiej grupy. Wydał 150 tysięcy złotych by wyglądać jak nazista z komiksu. 

Za serię operacji zapłacił 30 tysięcy funtów, czyli około 150 tysięcy złotych. Na jego liście znalazły się między innymi takie zabiegi jak: wytatuowanie gałek ocznych, rozdwojenie języka, zamieszczenie tytanowych implantów w czole, brwiach i policzkach oraz amputacji nosa.

To wszystko po to by upodobnić się do postaci Red Skulla, czyli nazistowskiego agenta z komiksu o Kapitanie Ameryce. Mężczyzna jest ojcem 3-letniego dziecka, które podobno jest zachwycone przemianą swojego rodzica. Innego zdania są inni członkowie rodziny Wenezuelczyka mieszkającego w Caracas.

– Czuję, że między mną a tą postacią istnieją podobieństwa osobowościowe, chociaż nie podzielam ideologii nazistowskiej – mówi Henry Rodriguez, fan uniwersum Marvela.

W sieci pojawił się z kolei film z jego transformacji.

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułPiS apeluje, by… „nie grzebać w życiorysach”
Następny artykuł#Humor Donald Trump jako królowa angielska. Kapitalne (FOTO)
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również