UDOSTĘPNIJ
fot. flickr

Gdy muzułmańska rodzina spędzała wolny czas w parku rozrywki, postanowiła posilić się w miejscowym lokalu McDonald’s. Pracownicy przygotowali dla nich niemiłą niespodziankę.

W Decatur w stanie Alabama, rodzina mahometan odwiedziła park rozrywki Point Mallard. W celu zaspokojenia głodu zaszła do restauracji McDonald’s, a tam zamówiła kanapki z kurczakiem. Ich uwagę zwrócił dziwny smak dania.

Szybko okazało się, że oprócz kawałków drobiu spożywali również bekon. Klienci twierdzą, że znalazł się tam celowo. Kucharz miał chcieć w ten sposób ośmieszyć ich i islam. Rodzina oskarża restaurację o ksenofobię i brak poszanowania dla odmienności.

Zatrudnieni w fast-foodzie odpierają oskarżenia, twierdząc, że fragmenty wieprzowiny znalazły się w kanapkach przez przypadek. Firma zapewnia, że jej pracownicy są wyszkoleni i profesjonalni. Sprawą zajęła się Rada ds. Relacji Amerykańsko-Muzułmańskich. Jej przedstawiciele są już w posiadaniu zapisu z monitoringu, który może rozwiać wszelkie wątpliwości. Poszkodowani domagają się zwolnienia odpowiedzialnych za incydent.

ZOBACZ TAKŻE

źródło: msn.com

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas

Zobacz również