UDOSTĘPNIJ
Fot. Wikipedia (Orange) - Pexels

Tysiące osób, które korzystają z usług operatora Orange, borykać się muszą obecnie z ogromnymi problemami technicznymi. Chociaż sieć zapewnia, że dokłada wszelkich starań, aby usunąć usterkę, coraz więcej abonentów uskarża się na ograniczone możliwości korzystania z połączeń. 

Problemy dotykają głównie klientów Orange korzystających z technologii VoLTE (Voice over LTE), czyli połączeń telefonicznych z wykorzystaniem LTE. Usterka związana jest także z trudnościami w wysyłaniu oraz odbieraniu wiadomości SMS.

Przedstawiciele sieci zapewniają, że obecnie skupiają się na bardzo złożonych pracach naprawczych. Oficjalnie przepraszają także wszystkich, których dotknęły techniczne problemy.

Usterka miała pojawić się 7 września wieczorem i nie wiadomo, kiedy dokładnie zostanie usunięta. Sieć nie ogłosiła także liczby klientów, którym utrudniła komunikację. Wielu z nich zgłasza się jednak obecnie do Orange poprzez infolinię oraz portale społecznościowe, prosząc o jak najszybsze poradzenie sobie z uciążliwymi trudnościami technicznymi.

15 największych sekretów ujawnionych przez WikiLeaks

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas

Zobacz również