UDOSTĘPNIJ

Marian Kowalski pojawił się w reklamie napoju energetycznego. Zapewne nie bez przyczyny jest fakt, iż jest to napój Janusza Korwin-Mikkego, z którym Kowalski pozostaje w dobrych stosunkach.

O byłym kandydacie Ruchu Narodowego na prezydenta RP po kampanii zrobiło się cicho. Znowu można go oglądać, ale nie podczas politycznych debat, a reklamy napoju energetycznego KORWiN Energy Drink.

„Jeżeli ten napój daje tyle energii i dobrych pomysłów panu Prezesowi, to wchodzę w to i gorąco polecam” – mówi Kowalski zachęcając do zakupu.

„Sensacyjna wiadomość stała się faktem. Na rynku zadebiutował wspaniały napój energetyczny o wyjątkowej marce i oryginalnym, nietuzinkowym smaku” – piszą o swoim produkcie działacze partii KORWiN.

Napój energetyczny można kupić jedynie hurtowo (minimum 1440 sztuk). W takim układzie koszt wynosi prawie 4,378,5 złotych.

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułPo co komu matura
Następny artykułWikiLeaks: Państwo Islamskie i konflikt na Ukrainie to robota USA
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również