UDOSTĘPNIJ
na zdj. Adam i Izabela Małysz / fot. facebook.com/izabelamałysz / wikimedia / Cezary Piwowarski

Na oficjalnym profilu żony Adama Małysza, Izabeli, pojawił się dramatyczny wpis. Żona legendy polskiego sportu ujawniła, że jej rodzinę od kilku lat prześladuje nastoletnia psychopatka, a organy ścigania nic z tym nie robią. Rodzina Małyszów jest do tego stopnia zdesperowana, że Izabela Małysz zdecydowała się ujawnić dane osobowe prześladującej ich dziewczyny. 

Aleksandra, uczennica Zespołu Szkół im. Michała Konarskiego w Warszawie od ponad 4 lat ma prześladować rodzinę Małyszów, w tym głównie ich córkę Karolinę.

Jak pisze Izabela Małysz w dramatycznym poście, stalkerka na portalach społecznościowych podszywa się pod członków ich rodziny wysyłając „miliony wiadomości bezsensownej treści, kończących się zazwyczaj wulgaryzmami i straszeniem”.

Jak również informuje żona polskiego skoczka, mimo że sprawa trafiła do sądu to organy ścigania i sprawiedliwości niewiele im pomogli. Sprawa sądowa mimo udowodnionej winy, zakończyła się bardzo łagodnym wyrokiem tj. „upomnieniem”. Dlatego też Izabela Małysz zdecydowała się upublicznić jej dane osobowe w nadziei na cud i pomoc.

fot. facebook
fot. facebook
fot. facebook
fot. facebook

Polub fanpage jedynego bezstronnego portalu informacyjnego

bh

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas

Zobacz również