UDOSTĘPNIJ

Na materiale, który nakręcili dziennikarze słowackiej telewizji TA3, dotyczącym problemu imigracji w ich kraju, można ujrzeć małego uchodźcę, który w jednoznaczny sposób macha swą ręką. Chłopiec podbiegł do kamery i przejechał swą dłonią po szyi w „geście dekapitacji”.

Nagranie ukazujące „sympatyczny gest małego imigranta”, jak już zdążyli go nazwać internauci na Wykopie, choć ma ledwie jedenaście sekund, to dość obrazowo ukazuje stosunek niektórych spośród imigrantów napływających do Europy. Najbardziej w oglądanym video uderza fakt, że rzeczony gest wykonuje ledwie kilkunastoletnie dziecko.

To jednak nie wszystko. Do sieci trafiło ostatnio także inne nagranie, które ukazuje młodego azylanta mieszkającego u naszych zachodnich sąsiadów. Tym razem jednak uchodźca atakuje swojego niemieckiego rówieśnika tak zaciekle, że nie okazuje litości nawet wtedy, gdy Niemiec prosi o to, by przestać i upada na ziemię. Sytuacja zarejestrowana miała być w niemieckiej szkole. Zajście prawdopodobnie zostało nagrane przez innych imigrantów – kolegów agresora. Nie wiadomo jednak dlaczego pobito młodego Niemca.

Polecamy subskrybować kanał Pikio TV na Youtube co można zrobić pod tym LINKIEM

Polub Pikio.pl, by być na bieżąco:

źródło: youtube.com, youtube.com
pt

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
ŹRÓDŁOyoutube.com
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułJest decyzja: Węgrzy zamknęli granice
Następny artykułKandydatka PSL do Senatu aresztowana przez CBA
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również