UDOSTĘPNIJ

Władimir Putin to człowiek wielu talentów. W swoim życiu był już prawnikiem, funkcjonariuszem KGB, premierem Rosji oraz jej prezydentem. Czy wiedzieliście jednak, że Putin lubi też… śpiewać?

W internecie można znaleźć nagrania, na których słychać jak rosyjski prezydent wykonuje takie utwory jak Blueberry Hill czy Cosmonaut Anthem. I chociaż z pewnością brakuje mu nieco do Michaela Jacksona, to prezydent całkiem często śpiewa przed publicznością.

W 2010 roku Władimir Putin zaśpiewał na scenie w ramach balu charytatywnego. W tym roku ponownie zaskoczył zebranych i rozpoczął występ przed studentami. Do wydarzenia doszło podczas odwiedzin prezydenta Rosji w Moskiewskim Uniwersytecie Państwowym.

Putin nie jest jedynym światowym przywódcą, który publicznie prezentował swoje zdolności wokalne. W tym kontekście należy przypomnieć naszego rodaka, Donalda Tuska. Chociaż obecnie Tusk sprawuje poważną funkcję przewodniczącego Rady Europejskiej, to do historii przeszedł już jego występ w popularnej niegdyś „Szansie na sukces”.

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułJest wyrok sądu, Polak trafi do więzienia. „Winny masturbacji całego świata”
Następny artykułZa śmierć George Michaela odpowiada Seksnarkotyk
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również