UDOSTĘPNIJ
fot. wikimedia.org/youtube.com

17 grudnia odbyła się pikieta Pro-Life na Rynku w Krakowie. Obok odbywało się zgromadzenia KOD-u. Jak relacjonuje poszkodowany wolontariusz fundacji, Maleńczukowi puściły nerwy i uderzył go prosto w twarz.

Łukasz Konieczny jest wolontariuszem Fundacji Pro-Life. Twierdzi, że został zaatakowany przez Maleńczuka i pomimo tego, iż zgłosił to stojącej obok policji, ta w żaden sposób nie zareagowała.

– Podczas pikiety zostałem zaatakowany przez Macieja Maleńczuka. Początkowo krzyczał na mnie i innych wolontariuszy, następnie podszedł do mnie, wyrwał mi transparent i rzucił o ziemię. Mój protest rozwiązał uderzeniem mnie pięścią w lewą część żuchwy -opisał roztrzęsiony wolontariusz.

Konieczny największe pretensje ma do policji, która pozostała bierna.

– Zgłosiłem zajście nieopodal stojącej policji. Cóż z tego, skoro żałośnie niekompetentni policjanci nie potrafią zatrzymać napastnika, nawet gdy zbliżam się do niego w asyście dwóch z nich, a jego ucieczkę (truchtem) nazywają rozpłynięciem się w tłumie (a zgromadzenie KOD-u, w którym się on „rozpłynął”, nie było liczne) – napisał w oświadczeniu Konieczny.

Maleńczuk odniósł się do całej sprawy we wpisie na Facebooku. Jego zdaniem takie zachowanie było konieczne, a wolontariusz był podstawionym złodziejaszkiem.

– Są chwile gdy nie dać w mordę to szczyt chamstwa. Gówniarz który pikietował to wynajęty złodziejaszek . Wystarczy jeden rzut oka na tę twarz – napisał na portalu społecznościowym Maleńczuk.

 

wk

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułBez rozmów za kółkiem. Brytyjczycy zablokują sygnał telefoniczny kierowcom
Następny artykułPolski kierowca do końca dzielnie walczył z terrorystą
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również