UDOSTĘPNIJ

Do makabrycznego morderstwa doszło w Niemczech. W biały dzień, na środku ulicy imigrant spalił żywcem kobietę, matkę dwójki kilkuletnich dzieci. 

Do makabrycznego morderstwa doszło w niemieckim Kronshagen (niedaleko Kilonii). Jak relacjonują świadkowe zdarzenia, czarnoskóry imigrant niosący biały kanister z benzyną podbiegł do jednej z kobiet idących ulicą, oblał ją łatwopalną substancją i podpalił, po czym zbiegł.

Kobieta próbując się ugasić najpierw biegała po ulicy i krzyczała o pomoc. Wreszcie powalono ją na ziemię i zaczęto gasić wszystkim co było pod ręką – kurtkami i inną odzieżą.

Gdy w końcu udało im się ją ugasić, podpalacz zjawił się ponownie i podpalił ją drugi raz. Tym razem użyto samochodowej gaśnicy. Kobieta w wyniku obrażeń zmarła niedługo po przybyciu pogotowia ratunkowego. Jej ciało było tak mocno spalone, że ratownicy mieli problem z identyfikacją płci.

Morderca kobiety, która osierociła dwójkę kilkuletnich dzieci – 41-letni imigrant z Afryki, został zatrzymany przez policję. Aktualnie jest badany psychiatrycznie.

Policja tradycyjnie odmawia podawania szczegółów dot. choćby motywów, jednak jak udało się nieoficjalnie ustalić mediom – kobieta miała być w związku ze swoim mordercą, który posunął się do makabrycznego czynu po tym gdy ich związek się zakończył.

bh

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas

Zobacz również