UDOSTĘPNIJ
źródło: pexels.com

Policjanci nie mogli uwierzyć, kiedy przesłuchiwali kobietę, która dwukrotnie wystrzeliła do mężczyzny podczas seksu. Jak komentowali, słyszeli już wiele wytłumaczeń od zatrzymanych, ale to, co powiedziała im ta 21-latka, przechodzi ludzkie pojęcie.

21-letnia Marissa Wallen z Everett w stanie Waszyngton jest prostytutką. Kobieta utrzymuje się tylko i wyłącznie ze świadczenia usług seksualnych. Sprawę ułatwiał jej fakt, że ma kilku stałych klientów. Jednym z nich był 36-latek, który podczas feralnego spotkania stracił niemal życie.

Podczas uprawiania seksu kobieta nagle wyciągnęła pistolet i bez zawahania się wycelowała w głowę 36-latka. Nim ten zdążył się zorientować, co się dzieje, leżał już półżywy. Mężczyzna miał jednak ogromne szczęście. Kule bowiem nie zdołały go zabić, a jedynie poważnie go drasnęły i skutecznie unieruchomiły na łóżku.

Seks, rabunek and rock n’ roll

Kiedy 36-letni klient leżał niemalże martwy, kobieta zrabowała jego oszczędności. Zabrała ze sobą 12 tys. dolarów z konta, które należało do mężczyzny i zniknęła. Do domu nieszczęsnego klienta zawitali w końcu następnego ranka funkcjonariusze policji. Wezwał ich szef mężczyzny, który był zaniepokojony przedłużającą się nieobecnością wzorowego pracownika.

Policjanci po przybyciu znaleźli zalanego krwią 36-latka w jego własnym łóżku. Mężczyzna był przytomny, choć nie reagował wcale na zadawane mu pytania. Przeszukanie jego domu nie dało żadnego efektu. Dopiero kiedy policjanci prześwietlili jego finanse, okazało się, że z jego konta nagle zniknęło 12 tys. dolarów.

Wyrachowanie schowane za kuriozalnym powodem

Funkcjonariusze szybko dotarli do 21-latki. Ta zachowała jednak spokój, a kiedy została poddana przesłuchaniu, utrzymywała cały czas, że oddała strzały, bo… mężczyzna nie zadowolił jej podczas seksu. Przekonywała, że chciała mu to powiedzieć, ale zamiast tego strzeliła mu w głowę.

W ten kuriozalny powód nie uwierzył jednak żaden z mundurowych. Policyjni psychologowie podkreślają jednak, że zachowanie kobiety wskazuje na wyrachowanie i bezwzględność. Ich zdaniem 21-latka miała od dłuższego czasu przygotowywać się do zbrodni, a oddanie strzałów w głowę 36-latka było momentem kulminacyjnym.

Wallen trafiła do aresztu, gdzie czeka na proces. Może wyjść z aresztu jedynie za wpłaceniem kaucji w wysokości 1 mln dolarów. Natomiast 36-latek wciąż przebywa w szpitalu, gdzie dochodzi do siebie.

źródło: fakt.pl

Gdzie kobiety zarabiają więcej w porównaniu z facetami: w Polsce czy w Niemczech? TOTALNE zaskoczenie!


Uwierzysz, że to ta sama osoba?! Ci ludzie schudli NAPRAWDĘ DUŻO

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas

Zobacz również