UDOSTĘPNIJ
fot. facebook.com/szymonmajewski

Popularny satyryk, Szymon Majewski, prowadzący niegdyś swój autorski program „Szymon Majewski Show” skierował do Polaków apel wzywający do zaprzestania pogłębiania podziałów w narodzie. Słowa komika znajdują uznanie u coraz większej liczby internautów.

Majewski poczuł się zirytowany ze względu na skalę podziałów jakie panują w polskim społeczeństwie. Czarę goryczy przelały kierowane ciągle pod jego adresem oskarżenia o bycie na usługach tej czy innej partii politycznej funkcjonującej w Polsce, nawet w sytuacjach które na pierwszy rzut oka nie mają nic wspólnego z polityką.

 – Rany! Ludzie! Zwariować można. Kolejny raz słyszę, że jestem związany z PISem, bo ponoć pracuję w TVP! Tego samego dnia słyszę, że siedzę po uszy w PO, bo wiadomo, kiedyś TVN. Mówię o Powstaniu Warszawskim, że dla mnie ważnie – jestem z PIS-u, popieram kobiety – lewak, śmieję się z Lisa – jestem z PIS-em, smutno mi z powodu klaczy z Janowa – jestem na pasku PO, kocham rodzinę – PISior, chodziłem do szkoły z Mateuszem Kijowskim – PO-wski KOD-owiec, doiłem krowy jak Jurgiel – PISowiec, kocham las – EKO-ZIELONY lewak, kocham harcerzy – PIS – napisał poirytowany satyryk.

 – Polsko! Wyjdź z tych dwóch słoików! – zaapelował Majewski.

Apel satyryka spotkał się z pozytywnym przyjęciem ogromnej części internautów. Do tej pory jego post został polubiony ponad 11 tysięcy razy i blisko 1 tys. razy udostępniony.

POLUB FANPAGE PLURALISTYCZNEGO, BEZSTRONNEGO SERWISU O POLITYCE, BY BYĆ NA BIEŻĄCO


bh, źródło: szymon majewski na fb

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułRosja donosi na Polskę do ONZ
Następny artykułChajzer wysmarował samochód TV Republika resztkami jedzenia i uciekł (video)
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również