UDOSTĘPNIJ

Magdalena Ogórek nie osiągnęła sukcesu w wyborach prezydenckich uzyskując zaledwie 2,4 proc. głosów, a na dodatek skonfliktowała się z SLD utrudniając sobie dalszą polityczną drogę. Czy stanie się celebrytką?

Być może. Na pewno w roli celebrytki widzą ją twórcy programu „Taniec z Gwiazdami”, którzy chcą zaoferować 36-letniej Ogórek udział w kolejnej edycji show.

Jak dowiedział się Fakt, Polsat już złożył propozycję Magdalenie Ogórek. Być może poradzi sobie lepiej z gracją poruszając się po parkiecie, niźli w politycznej przepychance. Na pewno może liczyć na solidny zastrzyk gotówki.

Za udział w show Polsatu można liczyć na nawet 10 000 złotych za odcinek. Ponadto można liczyć na zwiększenie rozpoznawalności i swoje nazwisko w kolorowych pismach.

Jednakże, jeśli Ogórek przyjmie propozycję, nie będzie pierwszą osobą ze świata polityki, która przeniosła się na parkiet. Wcześniej przed kamerami tańcował Krzysztof Bosak czy posłanka Anna Kalata.

bosak

Polub Pikio.pl, by być na bieżąco:

 

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułKukiz chce likwidacji finansowania Kościoła z budżetu państwa
Następny artykułJarosław Kaczyński mocno krytykuje JOWy (VIDEO)
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również