UDOSTĘPNIJ

Tomasz Lis, dziennikarz i pasjonat piłki nożnej porównał starcia PO i PiS do sportowej rywalizacji. Umniejszył sukces partii Jarosława Kaczyńskiego podkreślając, że było 7:0, a jest 7:1. 

Mowa tu oczywiście o wygranych wyborach przez obie partie. W zestawieniu Tomasza Lisa PiS jest daleko w tyle, przegrywając sześcioma punktami.

Dziennikarz odniósł się również do wyborów prezydenckich w 2015 roku i stwierdził, że wydają się być „rozstrzygnięte pół roku przed nimi”.

– Może lepiej, że sygnał ostrzegawczy dla PO przyszedł teraz niż miałby przyjść za rok – skomentował Lis.

Śląsk wzięty przez PiS, Mazowsze wzięte, Łódzkie wzięte, więc wygląda na to, że PiS było zdolne do zdobycia tych terytoriów, których wcześniej nie mogło – stwierdził dziennikarz.

– Kampania była niemrawa, wyniki mnie zaskoczyły. Najnowsze sondaże na to nie wskazywały. W najnowszym Platforma prowadziła czterema punktami, a tu wygląda na to, że przegrała czterema punktami. No, ale zdarza się – skwitował wzruszając ramionami.

źródło: onet.pl

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułStankiewicz bazuje się na tezach Pyta.pl, Młynarska żenuje do bólu
Następny artykułPKW nie wyklucza już… ręcznego liczenia głosów
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również