UDOSTĘPNIJ
fot. kadr z programu "Tomasz Lis Na Żywo" w TVP

Tomasz Lis wystąpił w radiu TOK FM i wypowiedział się na temat prawicy oraz nadchodzącej prezydentury Andrzeja Dudy.

Dziennikarz TVP i szef Newsweeka od dłuższego czasu jest na wojennej ścieżce z prawicowymi publicystami i zatrudniającymi ich mediami. Owej prawicy przekazał taki komunikat:

– Wbrew temu, co piszą prawicowe paszkwile, pragnę powiedzieć jasno: Kochani nie boimy się się was. Jesteście za mali i za śmieszni by ktokolwiek was się bał…

Dziennikarz wypowiedział się również na temat obietnic wyborczych Andrzeja Dudy. Zdradził, że woli, by prezydent okazał się „oszustem” i nie wprowadził w życie swoich pomysłów, niż by takowe udało się przeforsować. Lisowi chodzi przede wszystkim o obniżenie wieku emerytalnego i podniesienie kwoty wolnej od podatku. Realizacja tych projektów miałaby spowodować, że prezydent okazałby się „szkodnikiem”.

Lis dodał, że mimo iż najprawdopodobniej Polska wkrótce zostanie zmieniona w „Stambuł”, to on nie zamierza opuszczać kraju.

Polecamy subskrybować kanał Pikio TV na Youtube co można zrobić pod tym LINKIEM

Polub Pikio.pl, by być na bieżąco:

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykuł„You talkin’ to me?” cz. 1
Następny artykułPrezydent Duda śpiewa „Chłopaków z AK” (video)
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również