UDOSTĘPNIJ
fot. youtube / wikimedia / Silar

W ciągu ostatnich tygodni w mediach wielokrotnie pojawiały się coraz bardziej skrajne doniesienia na temat konfliktu Piotra Marca z Pawłem Kukizem. Przepowiadano ich klubowi poselskiemu rozłam, głoszono pogłębiający się spór. Wreszcie stanowisko w tej sprawie zajął sam Liroy, dementując wszystkie plotki.

Jak stwierdził poseł, głosy mówiące o podziałach w Kukiz’15 są częścią ostrej gry w ramach kampanii wyborczej przed wyborami samorządowymi. Według niego wszystkie doniesienia na temat jego odejścia z klubu są kłamstwem utworzonym przez redaktorów, aby zdobywać popularność oraz psuć od wewnątrz wzajemne stosunki posłów. Liroy otwarcie potwierdził, że pogłoski są wymysłami i nie mają nic wspólnego z rzeczywistą sytuacją w Kukiz’15.

Marzec zaprzeczył plotkom mówiącym o psujących się relacjach z Pawłem Kukizem. Uznał to za bezsensowne, skoro mają wspólny cel – walczenie o prawa obywateli. Gdyby więc otwarcie atakował Kukiza, uderzałby także w sprawę, o którą sam walczy.

To, że Liroy bezpośrednio zdementował wszystkie pogłoski na swój temat, było na pewno potrzebne. Dzięki temu wyborcy Kukiz’15 dowiedzą się o dokładnej sytuacji w klubie i będą w stanie podejmować odpowiednie obywatelskie decyzje związane z wyborem swych przedstawicieli.

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas

Zobacz również