UDOSTĘPNIJ

Wydawałoby się, że od kiedy Donald Tusk zajął się polityką unijną, a odpuścił sobie rządy w Polsce, zyskał większą sympatię społeczeństwa. Okazało się jednak, że ciągle są w tym kraju osoby, które wyleją na szefa rady UE kubły z litrami pomyj. Nawet jeśli ten okaże piękny, szlachetny gest. 

Donald Tusk na swoim profilu na Twitterze umieścił zdjęcie w typowo świątecznym stylu, z choinką w tle i kubkiem z bożonarodzeniowymi akcentami. Szef rady UE napisał, że weźmie udział w charytatywnej akcji „Szlachetna Paczka”. Jest to świąteczna inicjatywa, w której zbierane są paczki żywnościowe, odzieżowe, ze środkami czystości, artykułami pierwszej potrzeby i drobnymi prezentami dla ludzi dotkniętych skrajnym ubóstwem.

ZOBACZ TAKŻE: Ujawnili prawdę o żonie Tuska. W PiS kipią z wściekłości

Polacy linczują Tuska na Twitterze

Wielu ludzi wyraziło swój podziw i uznanie dla polityka za ten piękny gest. Niestety znalazło się też sporo osób, które zlinczowały polityka.

– Pewnie wrócą do kraju sztabki złota zaginione w Amber Gold? –napisał Krzysztof.

– Komu ją Pan tym razem zabierze? – zapytał złośliwie Janusz.

– Do paki-paczki idziesz? – napisał Piotrek.

– Zadłużył Polskę o 1 bln zł. Wiedział, że Amer Gold to lipa. Zabrał emerytom pieniądze z OFE. Dziś w TVN tak mówi o reformie sądów, które miał na telefon: „Mam krytyczną opinię na temat tego, co dzieje się w kraju” – napisał Paweł.

Pojawiły się również wpisy, w których internauci otwarcie mówią Tuskowi, że powinien siedzieć w więzieniu, że on i coś szlachetnego to oksymoron.

„Paczki to ci żona do pierdla będzie niedługo wysyłać”

– Tobie już niedługo do pierdla będą posyłać paczki – napisał Junior.

– Wstydził byś się człowieku cokolwiek komuś dawać.Ilu dzieciom odebrałeś rodziców wysyłając ich za chlebem na wygnanie rujnując i sprzedając ich zakłady pracy co?Ilu ludzi straciło zdrowie dzięki „twojej””polityce”.Gdzie są stocznie i inne zakłady co??Polacy PAMIĘTAJĄ! Tak uważam – skomentował Janusz J. (pisownia oryginalna)

ZOBACZ TAKŻE: Wyciek tajnych maili. Oto dlaczego Tusk wygrywał wybory w Polsce – opozycja się załamie

Jak Tusk radzi sobie w Brukseli? Internauci nie zostawiają na nim suchej nitki! [MEMY]


Jakie wykształcenie ma Beata Szydło? Nie do wiary! Czego uczyli się nasi politycy

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas

Zobacz również