UDOSTĘPNIJ

Lider znanego polskiego zespołu trafił do szpitala w wyniku groźnej eksplozji we własnym garażu. Funkcjonariusze podejrzewają, że muzyk próbował skonstruować w garażu bombę.

Andrzej J., lider grupy Sumptuastic (kilkanaście milionów wyświetleń na Youtube) został ranny w wyniku wybuchu w swoim garażu, w Bolesławcu na Dolnym Śląsku. Eksplozja bardzo poważnie uszkodziła muzyka. Andrzej J. ma silne obrażenia klatki piersiowej, stracił trzy palce i ma pęknięte bębenki uszne. Doznał też groźnego uszkodzenia wzroku.

Wiadomość o eksplozji szybko dotarła do policji, która przybyła na miejsce. Wtedy doszło do… drugiego wybuchu. Co więcej, ranny został także jeden z funkcjonariuszy.

– Andrzej J. może mieć nie tylko poważne problemy zdrowotne ale i prawne. Wszczęto śledztwo w sprawie wytwarzania, bez wymaganego zezwolenia, substancji wybuchowej mogącej sprowadzić niebezpieczeństwo dla życia i zdrowia ludzkiego albo mienia w wielkich rozmiarach – powiedziała prokurator Violetta Niziołek

Chociaż Sumptuastic swoje najlepsze lata ma za sobą, to niegdyś cieszył się naprawdę dużą popularnością. Niektóre z ich przebojów były wyświetlane na YouTube nawet kilkanaście milionów razy.

źródło: Gazeta Wrocławska.

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułGwiazda porno może zostać ambasadorem USA w Arabii Saudyjskiej (ZDJĘCIA)
Następny artykułPolscy bezdomni opanowali Berlin
Maksymilian Tomanek

Wytykam politykom hipokryzję, kłamstwa i manipulacje

Zobacz również