UDOSTĘPNIJ
Fot. Youtube.com

Niemiecka prasa pisze o coraz bardziej roszczeniowych postawach imigrantów. Jako przykład podaje libijską rodzinę, której nie usatysfakcjonowało darmowe, mierzące 66 m2 mieszkanie i w związku z tym, zorganizowała ona protest pod komisariatem policji.

Głowa rodziny stwierdziła, że jemu, żonie w ciąży oraz trójce dzieci należy się większy niż 66 m2 dom, ponieważ jest on wykwalifikowanym inżynierem. Mężczyzna uznał, że byłby w stanie zgodzić się na zakwaterowanie rodziny w hotelu.

Niemieccy urzędnicy nie przystali na żądania Libijczyków, więc ci podjęli protest pod komisariatem policji. Po czym porzucili tam jedzenie, uprzednio kupione za bony, bezpłatnie otrzymane od urzędu ds. cudzoziemców i pojechali w poszukiwaniu dogodniejszych warunków do Monachium. – czytamy na Ndie.pl

Co ciekawe, uchodźcy na miejsce swojego azylu nie wybierają Polski, ponieważ nasz kraj nie spełnia ich oczekiwań socjalnych.

Z kolei według ostatniego raportu niemieckiego Bundesbanku Niemcy są najbogatsi w historii. Majątek gospodarstw domowych to dużo ponad 5 bilionów euro. Trendy wskazują, że dobrobyt Niemiec stale rośnie, tutaj też należy upatrywać przyczyn, dla których uchodźcy wybierają na miejsce azylu naszego zachodniego sąsiada.

Polub Pikio.pl, by być na bieżąco:

ds

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
ŹRÓDŁONdie.pl,Londynek.net
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułRekordowa przewaga PiS nad PO w najnowszym sondażu
Następny artykułZamknęła syna z Downem w pralce. „On kocha pralki”. Lincz w sieci
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również