UDOSTĘPNIJ

Rozprzestrzeniające się lewactwo jest dzisiaj chorobą, która toczy Polskę jak złośliwy nowotwór. Wszelkiej maści Zieloni, Czerwoni, o pedalstwie, feminazistkach oraz mordercach dzieci nienarodzonych nawet nie wspominam, prowadzą straszliwą walkę z wszystkim co polskie i katolickie. Oni trzymają w klatce okropnego Gendera, który z największą przyjemnością pożre nasze dzieci. Oni są poplecznikami brukselskiej sodomy, tak jak niegdyś ich dziadowie służyli Kremlowi. Lewactwo podnosi głowę coraz śmielej spoglądając na naszą własność. Ani się nie obejrzymy a te żydowiny i Replilianie wszczepią nam nanochipy i opodatkują na 120%.

Ale skąd oni się wzięli? Dlaczego ich lewacka noga staje na ziemi, którą niegdyś błogosławił Święty Jan Paweł II – król Watykanu? Czy wysłał ich Szatan? Bardzo prawdopodobne, jednak bliższe prawdzie jest to, że stworzyła ich polska prawica.

I to na dwójnasób.

Po pierwsze polska prawica (niezależnie od partii i definicji prawicowości) z Kościołem Rzymskim na czele wszędzie dostrzega to legendarne lewactwo. Cokolwiek nie zgadza się z maryjno-narodowyzwoleńczą wizją świata za pewne jest lewactwem. Nie może być inaczej. Lewackie są feministki, socjolodzy zajmujący się gender studies, homoseksualiści. Lewaccy są oczywiście ekolodzy, przyjaciele zwierząt, z samej natury lewaccy są Żydzi. Nie można zapominać o ateistach, socjalistach gospodarczych a nawet wegetarianach. Można ich nawet wymieniać z nazwiska: Senyszyn, Owsiak, Miller, Lis, Michalik (Eliza, a nie święty przewodniczący KEP), Bauman, Miłosz i nawet ksiądz Boniecki. Polska prawica od Ziobry po Korwina Mikke popada w paranoję lewactwa na tyle dostrzegalną, że pewnie boją się już otworzyć puszki z pasztetem bo nie wiadomo czy aby to nie lewacka ręka karmiła prosiaka, z którego pasztet jest zrobiony. Problem jest tylko taki, że od 8 lat w Polsce wybory wygrywają mniej lub bardziej prawicowe partie, w TV ciągle dominuje dyskurs konserwatywny. Lewaków, którymi straszy prawica praktycznie nigdzie nie widać. Więc szuka ich coraz wytrwalej, z inkwizycyjnym niemal zapałem. W ten sposób zostali nimi wszyscy wyżej wymienienia. Nawet jeśli sami, jak np. red. Tomasz Lis reprezentujący raczej republikańską wizję świata, z lewicą nie mają nic wspólnego. Zostałem nim również ja sam ? i etykietki takiej się nie wstydzę. Gdy widzę te zapienione od agresji, powykrzywiane z nienawiści twarze A. Zawiszy, Z. Zibro, x. Oko to cieszę się, że Ci ludzie nie mają mnie ?za swojego?. Oznaczałoby to uwiąd intelektualny i po prostu ? to, że jestem złym człowiekiem. Prawicy potrzeba wroga, któremu przypisze wszystko co nowoczesne. Sama trwa w szlacheckim czy też średniowiecznym micie. Trwa w niewiedzy, w uprzedzeniach i panicznie manipuluje faktami.

Drugim powodem dlaczego to prawica stworzyła ?onich?, tych lewaków jest samo postępowanie jej polityków. Jeżeli między słowami w swoich wypowiedziach widać pogardę dla ludzi pracy, dezaprobatę dla równouprawnienia kobiet i mężczyzn, szyderstwo z biedniejszych i słabszych. Jeżeli prawica codziennie mówi nam jak, z kim i po co żyć i w co wierzyć to coraz mniej osób pragnie jej słuchać. Stają się „lewakami” ? nie tymi potworami z mokrych snów Pięty, Kaczyńskiego czy Rydzyka ? a ludźmi, którzy pragną żyć po swojemu. Jako indywidualne jednostki w wspólnym społeczeństwie. Stają się „lewakami” ze strachu, że kiedyś ich dziecko będzie musiało założyć jednolity mundurek i krzyczeć ?Polska dla Polaków? (A ziemia dla ziemniaków ? księżyc dla księży)! Ci ludzie zwracają się do innych idei: lewicy, mądrego patriotyzmu, obywatelskości. Niekoniecznie do struktur partyjnych. Nie chcą jednego wodza, jednej partii i jednego narodu.

 

Tak więc lewacka paranoja prawicy jest wytworem jej własnym obaw i lęków?a może ukrytych pragnień. Mam dość walki z lewactwem w sensie walki z tym negatywnym określeniem pewnej grupy ludzi. Na koniec napiszę jeszcze szanownym prawicowcom ? tak by wiedzieli na przyszłość:

Mylenie lewicy z lewactwem jest jak mylenie drogi głównej z drogą po gó*wnie!
P.S
Porządnych ludzi o prawicowych poglądach przepraszam za uogólnienie. Piszę przez pryzmat większości Waszych kolegów.

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułTrynkiewicz, czyli gej-pedofil
Następny artykułUkraina A Sprawa Polska
Dariusz Szczotkowski

Wiceprzewodniczący krajowej struktury FMS. Działacz SLD – bardziej aktywista niż aparatczyk. Znany jako Rurkowiec. Socjolog. Zainteresowany polityką społeczną i rozwojem obywatelskim. Mocniej czerwony niż tęczowy.

Zobacz również