UDOSTĘPNIJ

We wtorkowy wieczór w ramach piątej kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów starły się Legia Warszawa oraz Borussia Dortmund. Podczas meczu pobito dwa rekordy. To jednak w żadnym wypadku nie jest powodem do dumy dla polskiego zespołu. 

We wtorkowy wieczór w Dortmundzie Legia Warszawa przegrała z Borussią Dortmund 4:8 (w poprzednim meczu Legia przegrała tracąc 6 bramek i nie strzelając ani jednej). Podczas starcia w piątej kolejce fazy grupowej Ligi Mistrzów na stadionie zostały również pobite trzy rekordy rozgrywek.

Pierwszym rekordem jest ilość goli strzelonych w pierwszych 25 minutach meczu – nigdy wcześniej w historii Ligi Mistrzów nie udało się w takim czasie strzelić aż pięciu goli.

Drugim rekordem jest ilość bramek w całym meczu. Nigdy wcześniej nie padło aż 12 goli w jednym spotkaniu. Niestety żaden z tych rekordów nie jest powodem do dumy dla polskiej drużyny.

Gole dla Legii strzelali Prijovic, Kucharczyk i Nikolic. Z kolei dla Borussi strzelali Kagawa, Sahin, Dambele, Reus oraz Passlack.

Polub fanpage jedynego bezstronnego portalu informacyjnego


bh

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułOficjalnie. Trump już nie chce śledztwa przeciwko Clinton
Następny artykułBezpłatny internet mobilny będzie dostępny przez kolejne lata
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również