UDOSTĘPNIJ

Osoby, które wychowywały się na przełomie lat 80. i 90. z pewnością pamiętają serial o niesfornym kosmicie imieniem Alf. Jak się okazuje, mimo iż serial był ogromnym hitem jego gwiazdy obecnie nie radzą sobie zbyt dobrze.

Żaden z aktorów występujących w popularnym sitcomie nie odniósł znaczącego sukcesu zawodowego. Najlepiej poradziła sobie Liz Sheridan, która wcielała się w nieznośną sąsiadkę głównych bohaterów. Do 2010 roku zagrała ona w kilkudziesięciu produkcjach.

Takimi osiągnięciami nie może niestety pochwalić się odtwórca głowy rodziny głównych bohaterów – Max Wright. Po produkcji serialu nie mógł odnaleźć się już w show-biznesie, po czym uzależnił się on od alkoholu oraz narkotyków, przez co nie raz miał problem z prawem. Po latach wyznaje, że na jego losy wpłynął właśnie serial Alf.

– To była ciężka i ponura praca. Nie mogłem doczekać się końca – wyznaje Max Wright.

Podobne wspomnienia z planu ma także Andrea Elson, która wcielała się w serialową Lynn Tanner. Nerwowa atmosfera jaka panować miała na planie sitcomu doprowadzić aktorkę do bulimii.

Na planie panowało niezdrowe napięcie związane z tym, że obsada produkcji musiała grać drugie skrzypce. Byliśmy tłem dla maskotki. Był Alf, a dopiero potem jego rodzina – zdradziła Andrea Elson.

Z kolei Anne Schedeen, która odgrywała serialową Kate Tanner również po kilku nieudanych próbach zdecydowała o niekontynuowaniu kariery porzucając ją na dobre w 2001 roku. Podobnie postąpił zapowiadający się na dziecięcą gwiazdę Benji Gregory.

Jak widać, nawet globalny sukces produkcji nie zapewnia sławy i pieniędzy do końca życia, a często wygląda to wręcz przeciwnie. W tym przypadku trudno nie mieć wrażenia, że serial wyszedł na dobre jedynie wielbiącemu koty Alfowi.

 

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas

Zobacz również