UDOSTĘPNIJ
fot. twitter / tvn24

W sieci pojawiło się nagranie z dzisiejszego marszu Komitetu Obrony Demokracji w Warszawie. Uwagę internautów przykuł taniec byłego prezydenta, Aleksandra Kwaśniewskiego. 

Komitet Obrony Demokracji organizuje marsze w związku z kolejną rocznicą częściowo wolnych wyborów 4 czerwca 1989 roku. KOD manifestuje w całym kraju m.in w Warszawie, Krakowie, Łodzi i Częstochowie. KOD około godziny 15:00 zebrał się na Placu Bankowym skąd wyruszono w okolice Placu Konstytucji. W knajpie „Niespodzianka” ma zostać wzniesiony toast za wolność.

Frekwencja jest niższa niż na poprzednim marszu. Tłumaczy się to tym, że dzisiaj w Warszawie przed marszem rozpętała się burza połączona z ulewą.

Największą uwagę internautów przykuło jednak nietypowe zachowanie byłego prezydenta, Aleksandra Kwaśniewskiego. Była głowa państwa na widok kamery zaczęła tańczyć w rytm muzyki jaka leciała w tle.

Film można również obejrzeć pod tym linkiem.

POLUB FANPAGE PLURALISTYCZNEGO, BEZSTRONNEGO SERWISU O POLITYCE, BY BYĆ NA BIEŻĄCO


bh

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułKOD znowu manifestuje w całej Polsce (zobacz zdjęcia)
Następny artykułKlasyczna awantura o frekwencję na marszu. KOD i policja przekazali dane
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również