UDOSTĘPNIJ

Jarosław Kuźniar promując swój portal podróżniczy postanowił podzielić się z internautami swoimi sposobami na oszczędzanie. Powiedział, że w Stanach Zjednoczonych kupował produkty w supermarkecie, a na koniec wyjazdu wszystko zwracał twierdząc, że mu nie pasowało. W nieuczciwy sposób potraktował sklep jak wypożyczalnię.

Internauci nie zostawili na dziennikarzu TVN24 suchej nitki. Wyśmiewają go, a sieć wypełniają żarty na jego temat. Szczególnie, że wcześniej Kuźniar piętnował zachowania „polskich turystów”, śmiejąc się z kanapek z jajkiem. Dziennikarz mówił, że stara się jeździć w miejsca, które „nie są naznaczone Polakami”.

Na Twitterze w ciągu doby pojawiło 2000 wpisów oznaczonych tagiem „#sekretyKuźniara”. Dziennikarz w ostrych słowach odpowiedział krytykom. Dołączył do wpisu zdjęcie z podróży koleją transsyberyjską.

„Jeśli chcesz wytrwać w tej bardzo monotonnej podróży silny, musisz lekceważyć smutek większości wschodnich pasażerów. Niezwykle cenne doświadczenie w dniu, w którym jad internetowych analfabetów znów bulgocze. Spływacie po mnie.”

fot. Wikipedia Commons

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułRodziny najważniejszych polityków Prawa i Sprawiedliwości na stanowiskach w europarlamencie
Następny artykułRosja grozi duńskiej marynarce pociskami nuklearnymi
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również