UDOSTĘPNIJ
printscreen/facebook.com/jaroslawkuzniar

Jarosław Kuźniar, wieloletni dziennikarz TVN i TVN24 ogłosił za pośrednictwem jednego z portali społecznościowych zakończenie współpracy z dotychczasowym pracodawcą. Zajmie się teraz dziennikarstwem informacyjnym.

Po dziesięciu latach współpracy, Jarosław Kuźniar – mimo, że wcześniej temu zaprzeczał – rozstaje się ze stacją TVN i przechodzi do dziennikarstwa informacyjnego.

 – Szykuję się do trudnego wtorku. Nigdy nie sądziłem, że tak szybko będę musiał (chciał?) powiedzieć Wam, że czas na #‎goforNew‬ To moje ostatnie 48 godzin w TVN. Dla naszej relacji, budowanej wspólnie w telewizji i internecie przez 10 ostatnich lat, to oznacza jeszcze więcej możliwości na spotkanie NA ŻYWO. Dla mnie osobiście bezcenny będzie powrót do dziennikarstwa informacyjnego. Spotkajmy się TUTAJ na ‪#‎Facebook‬ LIVE o 7:00 RANO we wtorek – napisał Kuźniar na Facebooku.

Jak nieoficjalnie ujawniono, Kuźniar rozpocznie teraz współpracę z portalem onet.pl

fot. facebook
fot. facebook

Jarosław Kuźniar 2007 do 2015 pracował w TVN24, gdzie był gospodarzem Poranka TVN24. Był także ( w latach 2011 do 2012 ) gospodarzem programu X Factor We wrześniu został przeniesiony do programu Dzień Dobry TVN, który prowadził wraz z Anną Kalczyńską-Maciejowską.

POLUB FANPAGE PLURALISTYCZNEGO, BEZSTRONNEGO SERWISU O POLITYCE, BY BYĆ NA BIEŻĄCO


bh, jarosław kuźniar na facebooku

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułWpadka tygodnika wSieci. Zamiast Tuska na okładce model z wyszukiwarki
Następny artykułSąd uznał, że alimenty można płacić w formie pizzy
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również