UDOSTĘPNIJ

W Prokuraturze Krajowej w Warszawie odbyło się dziś przesłuchanie byłego premiera, Donalda Tuska w sprawie niedociągnięć przy identyfikacji i pochówku ofiar katastrofy smoleńskiej. Pod jej siedzibą obyły się natomiast protesty przeciwników i zwolenników obecnego szefa Rady Europejskiej.

Podczas prowadzonej przez TVP Info transmisji na żywo spod Prokuratury doszło do kuriozalnej sytuacji. Jeden z zebranych pod budynkiem, postanowił przeszkodzić reporterowi Telewizji, Miłoszowi Kłeczkowi.

Gdy redaktor przekazywał widzom, co dzieje się w sprawie Donalda Tuska, protestujący mężczyzna przyprawił mu „rogi” z palców i przeszkadzał także werbalnie. Kłeczek nie dał się jednak sprowokować i ze stoickim spokojem wyjaśnił mężczyźnie, jak niestosowne było jego zachowanie.

Przesłuchanie w sprawie, która dotyczy śmierci 96 osób w katastrofie smoleńskiej, a pan robi sobie żarty na antenie. Gdybyśmy prowadzili program kabaretowy, może Pana zachowanie byłoby uzasadnione, ale mówimy tu o poważnych sprawach – powiedział Kłeczek.

Po tym przeszkadzający ustąpił. Za takie zachowanie wobec rozpraszania podczas pracy, na dziennikarza spłynęły liczne pochwały internautów.

ZOBACZ TAKŻE

źródło: msn.com

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas

Zobacz również