UDOSTĘPNIJ
Fot. Pixabay (Lobo Studio Hamburg) - Youtube (wp.pl)

Ogromną popularność wśród użytkowników Twittera zdobył ostatnio wpis stworzony rzekomo przez kultowego Clinta Eastwooda, w którym pochwalił Polaków za dobre przyjęcie prezydenta Donalda Trumpa. Postem zachwycali się fani aktora, a podał go dalej dziennikarz TVP Jacek Łęski. Ku jego zdziwieniu okazało się jednak, że konto w rzeczywistości wcale nie należy do Eastwooda.

W krótkim wpisie „Eastwood” wyraził podziw dla sposobu, w jaki Polska przyjęła Donalda Trumpa. Dodał także, iż będzie przez najbliższy tydzień obserwował wszystkie wpisy opatrzone tagiem „Poland”. Najwyraźniej spodobało się to dziennikarzowi TVP znanemu m.in. z programu „Studio Polska”, gdyż podał post dalej na swoim koncie.

Jak się jednak okazuje, profil wcale nie jest prowadzony przez aktora. Już w pierwszym zdaniu opisu odkryć można, iż zrzesza on jedynie fanów Eastwooda, a jego prowadzeniem zajmuje się niejaki Walt Kowalski. Chociaż drobna, pomyłka dziennikarza TVP bardzo szybko została odnotowana przez media. Fakt, iż w żaden sposób nie sprawdził on źródła, z którego zdecydował się skorzystać, rozbawił wielu jego kolegów po fachu.

Fot. Twitter
Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas

Zobacz również