UDOSTĘPNIJ

Koniec roku to najlepsza okazja do składania życzeń i postanowień noworocznych. Skorzystał z niej Paweł Kukiz, który w swoim stylu odniósł się do opozycji.

Paweł Kukiz szaleje. Kilka godzin przed północą 31 grudnia opublikował na jednym z portali społecznościowych „noworoczne życzenia”. Muzyk skupił się na „życzeniach” dla opozycji, do której nie ukrywa swojej niechęci.

  – Szanowni państwo! Koledzy i koleżanki! Obywatele i obywatelki! Chciałbym państwo zakomunikować, że wspólnie z członkami klubu poselskiego Kukiz’15 podjęliśmy decyzję o nieuczestniczeniu w tym roku ani w żegnaniu starego roku, ani w witaniu nowego roku – zaczął Kukiz.

Jak przekonuje dalej ironicznie, jego klub postanowił oprotestować zarówno stary jak i nowy rok we własnych domach – strajkując i solidaryzując się tym samym ze strajkującymi parlamentarzystami.

 – To nie może tak być! Miała być dobra zmiana, a tu ja nie wiem co to w ogóle za zmiana jest! Ja przepraszam, że tak mówię ale kilka godzin już nie jem, bo też głodowo protestuję. Po prostu popieramy was! Popieramy was strajkujący w parlamencie i do siego! Wam! Tylko życzę! – wypalił lider Kukiz’15.

 

 

Zmiana planów…. Nie idę na żaden bal…

Opublikowany przez Pawel Kukiz na 31 grudzień 2016

 

bh

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas

Zobacz również