UDOSTĘPNIJ

Nie jest tajemnicą że startujący w 2 turze kandydaci zabiegają o poparcie elektoratu Pawła Kukiza. Muzyk zdobył imponujące 20% poparcie wyborców, którzy teraz mogą przeważyć szalę zwycięstwa na korzyść jednego z pozostających w grze polityków.

W pierwszych chwilach od ogłoszenia wyniku wyborów zaczęły pojawiać się umizgi do Pawła Kukiza. Artysta jednak nie opowiada się za żadną ze stron, bo obie należą do systemu z którym walczy. Zapowiedział jednak, że chętnie poprowadzi debatę w hali, gdzie odbywał się jego wieczór wyborczy, a publicznością będzie jego elektorat. Andrzej Duda oznajmił już, że wyzwanie przyjmuje, nie ma decyzji Bronisława Komorowskiego.

Szanowni Kandydaci,
skoro zabiegacie o głosy mojego elektoratu to spotkajcie się z nim! Przyjmijcie zaproszenie do Hali Widowiskowo-Sportowej w Lubinie. To ta sama, w której odbywał sie nasz wieczór wyborczy. Termin do ustalenia. Spotkajcie się z ludźmi, którzy zapytają Was o naszą przyszłość. O Polskę. Zróbcie debatę, którą z przyjemnoscią poprowadzę. Odpowiedzcie na nasze pytania a wówczas każdy z nas będzie wiedział czy iść na wybory a jeśli tak to na kogo oddać swój głos. Na tym własnie polega demokracja. Co Wy na to? – napisał Kukiz na swoim profilu na Facebooku.

ds, źródła: facebook.com, twitter.com

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułWpadka Dudy. Nie wiedział kogo protest wspiera
Następny artykułWipler odcina się od ataku Korwina na Kukiza
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również