UDOSTĘPNIJ
Fot. Facebook

Korzystając z kilku wolnych dni, Paweł Kukiz postanowił wybrać się na urlop. Pochwalił się tym oczywiście na Facebooku, a do posta dołączył bardzo wymowne zdjęcie. Jeden znajdujący się na nim szczegół rozbawił wielu zwolenników polityka.

– Nareszcie wakacje! – podpisał Kukiz fotografię, na której opiera się o żaglówkę. Nie byłoby w tym niczego niezwykłego, gdyby nie fakt, że widać na niej pokaźnych rozmiarów napis: „Fantazja prezesa”.

Post polityka natychmiast zdobył ogromną popularność. Większość zwolenników Kukiza doceniła jego poczucie humoru, śmiejąc się z fotografii razem z nim. Inni za to oburzyli się rzekomą niespójnością poglądów i nieszczerością.

Przyznać trzeba, że negatywne komentarze zniknęły jednak w ogromie pozytywnych słów wobec posła. Jego zwolennicy życzyli mu udanego wypoczynku, aby mógł szybko wrócić do intensywnych działań politycznych. Jak widać, wciąż pozostaje on dla nich gwarantem uczciwych działań w polskim parlamencie, nie tracąc publicznego zaufania wśród tych, którzy wcześniej zdecydowali się oddać na niego swój głos.

Fot. Facebook

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas

Zobacz również