UDOSTĘPNIJ

Ja powiem nieskromnie, że ten Kukiz jest jedną z niewielu osób, która mówi z mównicy sejmowej rzeczy istotne dla obywateli i występuje w imieniu interesu obywatelskiego, w przeciwieństwie do partyjniaków, którzy w większości występują w interesie swojego partyjnego klanu.

Większość polityków nie ma w ogóle innego pomysłu na życie. Są ludzie, którzy zasiadają w parlamencie po osiem kadencji

Nie poszedłem do polityki dla pieniędzy. Jeden mój koncert to jest mniej więcej równowartość miesięcznego uposażenia.

Co mi się udało zrobić? Przyblokować program „koryto+”, czyli podwyżki dla tych darmozjadów, udało nam się przyblokować podwyżki dla marszałków. Udało się przyblokować ich skok na kasę.

Z 30 posłami nie mamy realnego wpływu na władzę. Możemy jedynie pohamować pewne zapędy PiS-owców.

Od początku tej kadencji Sejmu wygląda to tak, że opcja, która przegrała robi wszystko, żeby sprowokować opcję, która wygrała, do takiego zachowania, aby straciła władzę, a ona mogła wskoczyć na jej miejsce. Co jest jeszcze bardziej przerażające: opcja, która wygrała z radością czeka na zaczepkę, aby mogła zareagować w sposób złośliwy, agresywny, mszcząc się za to czego nie miała osiem lat. Obywatele są w te gierki wciągani. Kto był pierwszy na marszach, kto je organizował? Politycy.

Powinno się cały Sejm wyrzucić, skoro tych 460 posłów ma podnosić łapę tak, jak chce kilku wodzów. Po jaką cholerę tych 460 posłów jest w Sejmie. Po co?

Nienawiść to jest za duże słowo. Ja nimi bardziej gardzę niż nienawidzę. To jest różnica

3 KOMENTARZY

  1. Dlatego otrzyma moj glos w nastepnych wyborach. Tylko slepi i glusi nie widza co dzieje sie w tym CYrku….. Pomyslcie do jakiej ruiny Polska zostala sprowadzona i gdzie teraz mogla by sie Ekonomicznie znajdowac. Gdyby jej nie okradali Partyjniacy.

  2. Uwazam, ze Pawel zasluguje na wiekszy szacunek , jedyny , ktory widzi razace bledy i stara sie o nich mowic !! Przeciez nie mozna balansowac miedzy PO i PIS-em, bo Petru to odlam PO, czyli to samo goowno, naprawde nie rozumiem tych co popieraja Petru lub mlodych ludzi , ktorzy marnuja czas z Kijowskim……. czy naprawde tak trudno ludziom zdecydowac , gdzie jest ich wlasciwe miejsce i w ktorym kierunku isc !!!

  3. Ponieważ media na siłę rozmydlają pojęciowo hasło „prawica”, trudno mówić, że Kukiz15 jest jedyną nadzieją prawicy.
    Ale na pewno jest nadzieją anty-betonowców, anty-komunistów i patriotów – a to bardzo duży potencjał. Mam nadzieję, że Kukiz15 to wykorzysta i w przyszłych wyborach nawet mohery zrozumieją, że nie warto głosować na postPRL, czyli PO, PIS, .N, Razem, SLD, czy PSL.
    Precz z komuną, Polacy chcą wolności! Osobistej (broń, używki, leki) i gospodarczej (podatki, składki, koncesje).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ