UDOSTĘPNIJ

Jak pisaliśmy TUTAJ Bronisław Komorowski spróbował przejąć elektorat Pawła Kukiza i zaproponował referendum w sprawie wprowadzenia jednomandatowych okręgów wyborczych, zmiany systemu podatkowego oraz finansowania partii z budżetu. Paweł Kukiz odpowiedział prezydentowi i jak widać, nie jest zachwycony propozycjami.

Paweł Kukiz, który zdobył w wyborach prezydenckich ponad 20 proc. głosów apeluje, że należy pracować dalej i nie zwalniać tempa.

„Spałem 3 godziny. Mimo zmęczenia emocje nie pozwalały zasnąć. No i Obowiązek…
Nie potrafię teraz odpoczywać. Cały czas trwa walka. Nie możemy ABSOLUTNIE zatracić ognia. Do jesieni jest bardzo mało czasu. Im większą zbudujemy siłę tym szybciej zmienimy Konstytucję. ” – komentował Kukiz.

Odniósł się również do propozycji prezydenta.

„Za grosz nie ufam zawodowym politykom. Teraz czytam, że prezydent Komorowski od zawsze jest zwolennikiem JOW-ów… Śmiech… Wkrótce opublikuje nasze petycje do prezydenta. Jakos wówczas nie był zmianą ordynacji wyborczej szczególnie zainteresowany. Nie wierzcie w te referenda. To ściema i granie na czas. W ciągu 2-3 dni zamieszczę parę postów i krok po kroku wytłumaczę Wam jak oni mając całkowitą świadomość ZEROWEGO wpływu referendum na zmianę ordynacji manipulują naszymi emocjami.” – dodał Paweł Kukiz.

 

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułNiech motłoch ma nadzieję, że ma na coś wpływ
Następny artykułTymochowicz poprowadzi kampanię wyborczą Komorowskiego?
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również