UDOSTĘPNIJ
fot. wikimedia / Silar

Dziś w Sejmie odbyła się debata nad rządowym projektem, który poskutkuje wzrostem cen paliw. Nową daninę opozycja żartobliwie nazwała „Paliwo+”. Na tym żarty jednak się kończą.

Posłowie PiS spędzili godzinę na uzasadnianiu potrzeby jeszcze większego obciążenia finansowego Polaków. Swoje zdanie wyraził szef PO Grzegorz Schetyna, który ostro skomentował cały pomysł.

– Was obrażam! Bo jesteście oszustami! Jesteście oszustami, bo podnosicie podatki i jeszcze kłamiecie tutaj, że chodzi o bezpieczeństwo – grzmiał polityk.

Pomysł skrytykował też poseł samego PiS, Łukasz Rzepecki. Nazwał on projekt kolegów z partii „antyludzkim” i „antyobywatelski”. Do prawdziwego skandalu doszło jednak w czasie przemówienia Pawła Kukiza – nie pokazała go Telewizja Polska. Poseł błyskawicznie zareagował i udostępnił na Facebooku post celujący w Jacka Kurskiego, prezesa państwowa telewizji.

Kiedy tylko marszałek zapowiedziała moje wystąpienie w Sejmie w temacie #BenzynaPlus, natychmiast TVP INFO przerwało transmisję.Brunner! Ty świnio! :-)

Opublikowany przez Pawel Kukiz na 12 lipca 2017

Suchej nitki na TVP i PiS nie zostawili także internauci.

źródło: wp.pl

 

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas

Zobacz również