UDOSTĘPNIJ

Nie milkną spekulacje na temat współpracy Janusza Korwin-Mikkego z Pawłem Kukizem. Ten drugi po debacie prezydenckiej twierdził, że ostatecznie nie przekreśla sojuszu w wyborach parlamentarnych, ale jest zawiedziony. Lider partii KORWiN przyznaje, że to Kukiz rozdaje teraz karty. 

Na profilu jednego z działaczy partii KORWiN, Konrada Berkowicza, pojawił się wpis, który ponownie rozpalił nadzieje części sympatyków formacji na to, iż Korwin-Mikke i Paweł Kukiz złączą siły w walce o reprezentację w Sejmie. Szybko przygasił jednak emocje i napisał, że zwraca uwagę na pytajnik w swoim wpisie. Można z tego wywnioskować, że umowa jeszcze nie jest „klepnięta”, aczkolwiek prowadzone są rozmowy.

Na swoim profilu, JKM deklaruje chęć współpracy, ale przyznaje, że piłka jest po stronie Pawła Kukiza.

Ponadto, w tym samym wpisie Janusz Korwin-Mikke zapowiada powołanie ruchu społecznego, który ma zapobiegać wojnie i walczyć o uczciwość wyborów. O tej tajemniczej inicjatywie mamy dowiedzieć się jutro.

konrad berkowicz

Do współpracy z Pawłem Kukizem odniósł się na Facebooku również Janusz Korwin-Mikke.

korwin kukiz

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułKomorowski ostro skrytykował… samego siebie. Potężna wpadka urzędującego prezydenta
Następny artykułSzumlewicz ostrzega przed PO, PiS, KORWiNą i Kukizem
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również