UDOSTĘPNIJ

– Mieliśmy okazję wspólnie z posłami Liroyem, Kobylarzem i Szramką poćwiczyć chwyty trzymania koryta. :) – napisał Paweł Kukiz po wizycie w Ostródzie.

Paweł Kukiz jako lider ruchu Kukiz’15 zbiera różne recenzje po swoim ponad rocznym pobycie w Sejmie. Jedni przekonują, że patrzy politykom PiS i opozycji na ręce i przedkłada interes obywateli nad swój własny, a jego formacja zachowuje w parlamencie powagę i nie bierze udziału w politycznych bitwach pomiędzy PiS-em a PO i .N. Z kolei inni oskarżają Kukiza o niestabilność i o to, że jego partia jest zbyt mało aktywna w działaniach opozycji.

Z kolei Liroy wychodzi na posła numer jeden, który unika blasku fleszy i zajmuje się sprawami bliskimi obywateli. Na początku był wyśmiewany, a inni posłowie z niego szydzili przypominając kontrowersyjną przeszłość. Teraz jednak Piotr Marzec zamknął wszystkim usta i działa budząc podziw u innych parlamentarzystów. Imponujące jest jego zacięcie w takich sprawach jak medyczna marihuana czy ułatwienia dla kierowców. Posłowie różnych formacji zgodnie podkreślają, że Liroy nie jest politykiem i nie interesuje go „brylowanie w mediach” czy polityczne rozgrywki.

Poniżej dowcipna fotografia, w której posłowie żartują z tego, iż politycy trzymają się koryta i to jest ich misją.

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułNiemcy nie mogli uwierzyć. Zamiast ich hymnu hitlerowska muzyka
Następny artykułPod żadnym pozorem nie wpisuj dziś „Allegro” w wyszukiwarkę Google!
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również