UDOSTĘPNIJ
fot. wikimedia / Adrian Grycuk / Silar

Jak pisaliśmy wcześniej, tygodnik „Newsweek” donosił o rzekomym opuszczeniu przez posła Piotra Liroya Marca stowarzyszenia Kukiz’15. Teraz Paweł Kukiz dementuje te rewelacje.

Tygodnik „Newsweek”, powołując się na anonimowego rozmówcę, poinformował, że rozstanie Liroya ze stowarzyszeniem nastąpiło w poniedziałek, o czym poseł Marzec poinformował Pawła Kukiza oraz władze. Osoba z otoczenia Liroya miała twierdzić, że raper ma wciąż dobre relacje z liderem stowarzyszenia, a przyczyną jego odejścia ma być fakt, że Marzec „ma dość otaczającego Pawła Kukiza dworu”.

Paweł Kukiz zdementował jednak doniesienia „Newsweeka” w rozmowie z portalem fakt24.pl, nazywając je bzdurami.

 – Te doniesienia to bzdury! Liroy to jeden z najwspanialszych, najbliższych mi ludzi, jest dla mnie jak brat. Pan Michał Krzymowski (autor doniesień z Newsweeka – przyp. red.) nie rozmawiał ani z Liroyem, ani ze mną, zamiast tego powołał się na anonimowego informatora, by powstała sugestia, że Kukiz’15 się rozpada. No na Boga! – powiedział Kukiz w rozmowie z portalem fakt24.pl

Doniesienia tygodnika skomentował również sam Liroy.

fot. facebook
fot. facebook

POLUB FANPAGE PLURALISTYCZNEGO, BEZSTRONNEGO SERWISU O POLITYCE, BY BYĆ NA BIEŻĄCO


bh, źródło: fakt24.pl

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułSejm: Kilkumetrowa lista roszczeń wobec rządów PO-PSL (video)
Następny artykułKaczyński: Ilość rzeczy złych za rządów PO była gigantyczna
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również