UDOSTĘPNIJ
fot. nasygnale.pl

Zakończyło się śledztwo w sprawie księdza z Wiciny (woj. Lubuskie), który na lekcjach religii z butelką w rozporku zmuszał uczniów do udawania seksu oralnego. W maju zostanie skierowany do sądu akt oskarżenia.

W toku dochodzenia prokuratorzy potwierdzili oskarżenia przesłuchując dzieci uczestniczące w lekcji, na której ksiądz miał zmuszać ich do udawania seksu oralnego a także osoby dorosłe, które były obecne na spotkaniu gdzie oskarżony ksiądz tłumaczył się i przepraszał za incydent. Jak poinformował prokurator Zbigniew Fąfera – obrona księdza żąda powtórzenia tylko jednej czynności związanej ze śledztwem więc brak większych przeszkód pozwoli na sporządzenie aktu oskarżenia do maja tego roku.

Sprawa księdza z Wiciny trafiła do prokuratury po jego zatrzymaniu 23 stycznia br. po tym gdy na jednej z lekcji wsadził butelkę w rozporek i kazał uczniom udawać seks oralny. Prokuratura zarzuciła mu dokonanie czynności o treści seksualnej o charakterze pedofilskim jednak po przesłuchaniu ksiądz nie trafił do aresztu.

bh, źródło: fakt.pl

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułCo dalej z lewicą?
Następny artykułKorwin: Zwierzęta to własność człowieka i każdy może z nimi robić co chce
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również