UDOSTĘPNIJ
Fot. wikimedia.com

Ksiądz Wojciech Lemański lubi zabierać głos w mediach społecznościowych, a jego opinie często budzą kontrowersje. Tym razem ekscentryczny kapłan na tapetę wziął Agatę Dudę oraz Marię Kaczyńską. Porównanie obu pierwszych dam wypadło bardzo niekorzystnie dla jednej z nich.

Ks. Lemański „zasłynął” niedawno niewybredną wypowiedzią na temat premier Beaty Szydło, która jego zdaniem „łże jak bura suka”. Kontrowersyjne sądy i zachowania sprowadziły na duszpasterza kłopoty w postaci zakazu odprawiania mszy św., prowadzenia katechezy oraz wypowiadania się w mediach. Jak udowadnia najnowsza wypowiedź Lemańskiego, ekscentryczny ksiądz niewiele robi sobie z ostatniego zakazu.

Przeciwny rządom PiS-u duszpasterz w facebookowym wpisie zestawił ze sobą Agatę Dudę oraz Marię Kaczyńską. Porównanie zdecydowanie nie wypadło po myśli obecnej pierwszej damy.

Niektórzy próbowali promować tę panią na kogoś pokroju śp. Marii Kaczyńskiej. Nie ta klasa. Wyrozumiałość dla męża za nieprzyzwoite nocne twittowanie z ‚leśnym ruchadełkiem’ to jeszcze za mało. Pani Maria potrafiła spotkać się z szukającymi jej wsparcia. Potrafiła słuchać. Potrafiła się odważnie i mądrze wypowiedzieć. Potrafiła się narazić ojcu dyrektorowi. Taką została w naszej pamięci i niech odpoczywa w pokoju. A pani niech się uczy od najlepszych – pisze ks. Lemański.

Agata Duda na „dorównanie” żonie Lecha Kaczyńskiego ma czas do 2020 roku, kiedy odbędą się kolejne wybory prezydenckie. W razie reelekcji Andrzeja Dudy, jego żona pozostałaby pierwszą damą do 2025 roku.

Źródło: natemat.pl

Tak upamiętnia się Smoleńsk - znane pomniki w Polsce i na świecie [ZDJĘCIA]

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułTo KONIEC Państwa Islamskiego. Koalicja zwyciężyła
Następny artykułNiesamowite zjawisko! Nagrali to z kosmosu
Wiadomości Pikio

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.

Zobacz również