UDOSTĘPNIJ

Tematem nie schodzącym z pierwszych stron gazet i portali jest wciąż rzekomy romans Ryszarda Petru z jedną z posłanek jego formacji. Jak się okazuje, to nie pierwszy raz gdy lider Nowoczesnej podróżuje z Joanną Schmidt. 

Tematem numer jeden w większości mediów jest owiana tajemnicą podróż Ryszarda Petru z posłanką Nowoczesnej Joanną Schmidt na Sylwestra do Portugalii. W miarę rozwoju sytuacji, wiele mediów zaczęło spekulować, że w szeregach kierownictwa Nowoczesnej ma miejsce romans, który zresztą trwa już od dłuższego czasu.

Jedną z przesłanek świadczących o prawdziwości tych spekulacji – jak ustalił Super Express – ma być m.in. fakt, iż wyjazd do Portugalii nie był pierwszą tego typu podróżą Petru i Schmidt.

W maju ubiegłego roku lider Nowoczesnej wybrał się wraz z młodą i urodziwą posłanką do Londynu, gdzie zostali przyłapani w metrze. Kilka tygodni później Petru i Schmidt wybrali się do Brukseli, gdzie oficjalnie uczestniczyli w spotkaniach z innymi politykami – to jednak trwało jeden dzień, podczas gdy lider Nowoczesnej ze swoją posłanką zostali w Belgii na kilka dni. Gdyby tego było mało, Petru wielokrotnie odwiedzał Schmidt w jej rodzinnym Poznaniu. Razem również podróżowali po całej Polsce – widziano ich na wycieczce w Krakowie i Olsztynie.

Petru i Schmidt przyłapani na wycieczce w Londynie, fot. twitter

Okazuje się również, że posłanka Schmidt kilka miesięcy temu – a więc gdy już zaczęto widywać ją razem z Petru – rozwiodła się ze swoim mężem.

Gdy to wszystko wyszło na jaw, było zapewne już zbyt wiele dla żony Ryszarda Petru. Jak wyśledził Super Express – lider Nowoczesnej po konferencji wyleciał z domu i już tam nie wrócił.

bh

186 KOMENTARZY

    • Z Łukaszem Zbonikowskim prezes spędzał wigilę, Jacek Kurski miał romans z najlepsza przyjaciółką swojej żony, a do płacenia alimentów po rozwodzie też się za bardzo nie garnął…

     • Zapomniales dodac ze Pan dr Jaroslaw Kaczynski jeșt wyjatkowo,,madrym ,inteligentnym ,rzetelnym i przedewszystkim uczciwym czlowiekiem,cyli przečiwienstwem mafi za kțora nadstawiasz leb,lub jestes jednym z tych osźuștow i źlodziei…….

     • Dr Jaroslaw jesli juz. A ty jaki masz tytuł? Śmieciarz? Historii tez nie znasz ! Polska pod rzadami sejmików zawsze konczyła rozbiorem Polski jak za czasow PeOslamu a gdy wlasza byla w jednych rekach Polska sie odradzała

     • Jasne jego sprawa ,ale po co pieprzy ,że w tym czasie będzie protestował ,a urządza sobie wycieczki o ,których nawet nie raczył powiadomić współpracowników,którzy jak zwykle wyszli na durni,i to świadczy o jego ignorancji najpierw podburza ludzi,a później sam leci się bawić a jelenie odwalają za niego robotę,tu nie chodzi o zwykłych ludzi tylko o kasę ,ludzie sa tylko potrzebni by osiągnąć cel

     • Skoro jest osobą publiczną to ma znaczenie, tacy ludzi powinni być bez skazy jeśli jest skaza nie może pełnić danej funkcji proste. Tak powinno być również ze sędziami, jak sędzia rozwodniczka może prowadzić sprawy rozwodowe !!! Czy sam jej rozwód nie powienien wpłynąć na fakt osądzania ludzi podczas spraw rozwodowóch, taka kobieta jest z góry uprzedzona do mężczyzn i powinna zmienić pracę, a raczej prezes powinien ją pozbawić stanowiska.

     • Dziwkarz i kurwiasz ma byc swiety? Mam nadzieje ze jesli uda ci sie miec zone zarazi cie Aids

   • Wydaje sie ze ma. pan Rysiek pomimo tego, że przekracza rubikonie i wraca na sześciu kruli, to jednak ma wydatny problem z wypełnieniem papierka. Ot i jest przyczyna kłopotów finansowych nówoczysnej.gu.pek. idąc tym tropem, jesłi pan Rysiek i jego świta będą mieli taki sam stosunek do zarządzania państwem, to czego możemy się spodziewać?

   • To ze jest klamca zdradzajacym zone to jego prywatna sprawa, nie kojarzy zadnych swiat obchodzonych w tym kraju czyli nie zna jego kultury to tez jego prywatna sprawa, to ze nowoczesna jako jedyna partia nie potrafila zalatwic sama sobie dotacji bo slabo znala przepisy to tez ich prywatna sprawa, ale jak taka partia oszustow i nieudacznikow chce rzadzic krajem w dodatku udajaca ze wszystko wiedza lepiej nie jest juz ich prywatna sprawa..

    • Rafalek ! nie dla ciebie ten kawałek ! Bo nie wiesz, póki co , co to sarkazm i ironia ! Ale siem nie zamartwawowiuj ! podrośniesz, poczytasz i bedziesz conajmniej taki mondry jak omnibus cfałujoncy na rubikoniu !

    • „to ze nowoczesna jako jedyna partia nie potrafila zalatwic sama sobie dotacji bo slabo znala przepisy to tez ich prywatna sprawa, ” – nieprawda, kilka partii , w tym PiS miały takie problemy.

     • Z tego co wiem to .N i Razem, miała problemy z płatnościami, a PiS nie kojarzę.

    • Szanowni państwo niewolnicy jak chcecie dawać się rządzić w najdrobniejszych sprawach to faktycznie jest ważne dla was np. co robi p. Ryszard ze swoim ptakiem. A pseudo okupacje w sejmie powinno się zlikwidować za pomocą policji. Zmieniać rządzących należy zgodnie z prawem.

    • To jest osoba publiczna czyli zycie prywatne nas obchodzi bo wtedy wiemy z kim mamy do czyniania. A ja nie chce aby klamca kurwiasz rzadził Polska

   • Zycie prywatne to zycie prywatne nikogo nie powinno obchodzic poki nie mamy do czynienia z bandyta oczywicie, ale w tym przypadku ten idiota polecial sobie na ruchanie podczas ich „wielkiego pucz” protesu i podburzania ludzi przeciwko legalnym demokratycznym wladzom jesli tego nie pojmujesz toi nic juz nie pojmiesz podobnie jak i petruchaj.

   • Nie mój komentarz ale w pełni się z nim zgadzam:

    To nie są sprawy prywatne, powinny paść pytania, które są zadawane na zachód od Odry po Kalifornię:
    1/ Czy w związku podległością służbową: szef partii Nowoczesna R. Petru a członek partii pani J.Schmidt nie wykorzystał pozycji dominującej w ich prywatnych relacjach względem podwładnej Schmidt, czy zmusił ją, czy wywierał presją na nią…
    2/ Jaki ma stosunek do kobiet w polityce, czy traktuje je jak przedmiot,
    3/ Czy dzięki bliskim relacjom z nim pani Joanna Schmidt osiągnęła lepszą, wysoką pozycje w partii Nowoczesna (bo jest zastępcą szefa klubu parlamentarnego), a w związku z tym jaki jest model kariery w ich partii i później przyszłym rządzie (chce być premierem) Czy jest to model awansu przez rozporek szefa partii czy rządu.

    4/ Jak skomentuje pojawiające się plotki, iż to nie jest pierwszy przypadek zacieśniania relacji męsko-damskich w Nowoczesnej pomiędzy jej szefem R. Petru a szeregowym członkiem partii (tj. myszka agresorka)
    Takie pytania są zadawane i poważni politycy musza odpowiedzieć na te pytania.

   • Albo się ten sejm okupuje albo się go nie okupuje. Ateraz to będzie dopiero noclegownia. Ahahah. Swoją drogą to powinien dostać nagrodę blazna roku.

   • Jakieś normy etyczne w polityce powinny być zachowane.Na zachodzie taki człowiek jak Petru byłby skończony jako polityk.U nas najpewniej rozejdzie się to po kościach co będzie oznaczało że bliżej nam do Rosji czy też Ukrainy.

   • Jak ktoś potrafi zdradzić swoją żonę to tym bardziej ludzi których nawet nie zna. Jest człowiekiem niegodnym zaufania! Rozumiesz to lemingu czy dalej objaśniać?

   • To ma to do rzeczy, że człowiekowi który oszukuje nawet własną żonę i łamie przysięgi, nie można zaufać, uwierzyć, ani powierzyć władzy nad państwem. To chyba najlogiczniejsza rzecz na świecie.

   • Uczciwość zaczyna się od rodziny jak nie wiedziałeś.
    Kto nie jest uczciwy wobec rodziny, tym bardziej nie będzie wobec ludzi.
    Proste jak budowa cepa, ale dla ciebie zbyt trudne.

   • Jesteś głupszy niż ustawa przewiduje – skoro zdradził żonę, jedną z najbliższych osób w swoim życiu, to nie bój się Ciebie zdradzi również, w końcu nic dla niego nie znaczysz.

   • Trzeba być wyjątkową GNIDĄ żeby dzieciom zniszczyć rodziny z powodu nieopanowania popędu seksualnego (innych powodów nie widzę). Facetom którzy włażą w cudze małżeństwo powinni obcinać jaja z zasady. Co do kobiet karę zostawiam paniom do uzgodnienia. Tacy ludzie są w największym stopniu niewiarygodni społecznie i niegodni szacunku jakim obdarza się ludzi pełniących jakiekolwiek choćby najmniejsze ze stanowisk zaufania społecznego. Do tego potrzebne są choćby minimalne kwalifikacje moralne. Pomijam fakt, żeby zniszczyć życie swoje i 8 innych osób to trzeba być skończonym idiotą, co Rysio udowadnia niemal codziennie. Recenzję tej przygłupiej blondynki, która podobna jest do Rycha w mentalności, zostawiam paniom.

  • Zatem dlaczego Ktoś taki jak Bonikowski ( mało, ze oszukiwał i zdradzał zonę to jeszcze ja bił ) ma nami rządzić?

 1. Kurcze, skupcie sie Pikio podczas pisania artykułów, bo żałość to mało powiedziane.
  Po pierwsze – Schmidt wygląda jak stary worek po ziemniakach, a sugerujecie że jest piękna.
  Po drugie – sugerujecie też że skoro Rysiek Sześć Kruli wszedł i zaraz wyszedł z domu, to musi mieć kryzys małżeński… a może poszedł po prostu przekroczyć rubikonia ?
  Szanujcie swoich czytelników bo odejdą na pudelka :)

  • Banksterzy takich właśnie promują .
   Jeśli im podskoczy to łatwo go zgnoić.
   Problem jednak teraz maja iż tych ludzi zgnoił naród .
   A to z punkt widzenia banksterow jest łamaniem demokracji.

 2. Kim jest posłanka Schmidt? Bo ciagle mowa o jakiejś posłance, w dodatku urodziwej, a na zdjęciach widzę cały czas Petru z poseł Schmidt, która specjalnie urodziwa nie jest…

  • To dobre spostrzeżenie jest.. czyżby za posłanką Schmidt stały ciemne siły genderu, a w majtkach dostojnie kolebał się pyton? Sherlocku Watsonie przybywajcie :D

 3. Z tymi amatorami (opozycja) nie trzeba walczyc. Wystarczy pozwolic im dzialac i poczekac na wyniki. Sami sie „zaoraja” jak mowi mlodziez ;)

 4. Bur a k i dobrze mu tak ! Obrzydliwiec a ona zadna piękność! Żona zdecydowanie ładniejsza, powinna go oskubac za to co do grosza!

 5. Właściwie , to go nie lubie, ale uważam że kazdego mogą ponieść emocja i zakochać, ona juz zrobila 1 krok teraz jej men powinien wziąśc urlop od polityki i unormować swoje życie prywatne.

  Tak by zrobil facet z honorem, choc po powrocie już lepiej sie zachowuje, wie „Milośc czyni cuda”

 6. Para zdemoralizowanych osobników.Kobieta ,która zostawia troje dzieci i idzie za innym to zwykła k…a.A on wcale nie lepszy.I tacy mają czelność krytykować innych? Rządzić w Polsce? Zgroza. A co na to ich zwolennicy pod sejmem iw sejmie? Pewnie tacy sami.

 7. I teraz mam nadzieje,ze zostanie golodupcem,zanim zostal przewodniczacym tej niby nowoczesnej przepisal majatek na zone,i tak kocza idioci.Nie madry Rysiek po szkodzie.Zona z tej sytuacji wyjdzie najkorzystniej…

 8. Kupa pojebanych pisowców tak wasz ukochany rząd jest bez skazy kupili „was” za 500+ patrioci rzygać mi się na was chce.

 9. Ani bankier ani mezczyzna, tylko pechowy CH…….j – za co sie nie wezmie to wpadka – a mial biedak takie ambicje

 10. 1. Nie wiadomo czy to prawda z romansem ( mogli np. Spotkać się potajemnie z Sorosem w sprawie dofinansowań puczu)
  2. To czy kobieta jest ładna czy pasztet to kwestia gustu a o gustach gentelmeni nie rozmawiają)
  3. Po co Pikio idzie tropem tabloidow?
  4. Co ma do tego do cholery Kaczyński i jego kot? Od 2004 roku nic innego na niego nie macie?
  5. Co o takim zachowaniu szczerze uważają jego wyborcy, KODowcy i PeOwcy? Bo to, że” Jarek ma kota” jakoś mnie nie przekonuje do Waszych racji.

  • Dlaczego nikt sie nie cEpia babska ,ktore nam f publicznie wciskalo ze parka jest w podrozy sluzbowej.
   Takie bezczelne klamstwo powinno byc publicznie piętnowane.

 11. Nie lubię pana Petru i zupełnie mi z jego partią nie po drodze, ale, drogie Pikio, robicie sobie popas na tej „aferze” niczym jakiś bulwarowy szmatławiec. Walka o kliki czy coś? Nie schodźcie do poziomu tabloidów z nazwą na F albo S. „Hadko słuchać”

 12. Naprawdę tak was interesuje życie prywatne innych ludzi? To ich sprawa…mnie nie interesuje kto posuwa Jarka i jakoś z tym żyje.

 13. Biedny Rysiek. Na dodatek podobno sejm mu nie płaci, bo jak stwierdził, po Portugalii szlajał się za swoje. Tyle, że te „swoje” pobiera z kasy…sejmu. A tam przecież są tylko pieniądze z podatków….

 14. Nie zgodzę się z niektórymi na tym forum , polityk jest osobą publiczną opłacaną z naszych podatków i jest mu wolno troszkę mniej jak zwykłemu człowiekowi jeśli chodzi o sprawy prywatne czy moralne. Prosta rzecz niech się nawali jak stodoła gdzieś na jakieś imprezie nie będąc w sejmie jest to jego życie prywatne ale ktoś mu zrobi fotkę i zaraz na cały kraj ,że to pijak.Napije się twój zwykły sąsiad to kto o tym będzie mówił , najwyżej jego żona i ewentualnie ty. W sumie Olek nie raz popłynął ale też i do tej pory jest pośmiewiskiem w necie.

 15. Życie prywatne? Sprawy prywatne? Trzeba było zostać zwykłym, uczciwym człowiekiem, z normalną, uczciwą pracą, a nie politykiem!

 16. Baranki , moralność polityka to nie jest jego prywatna sprawa .. To chyba jasne .. Tak ze nie piszcie ze jest …

 17. Baranki , moralność polityka to nie jest jego prywatna sprawa .. To chyba jasne .. Tak ze nie piszcie ze jest …

 18. petru to kur..a polityczna greckiego pochodzenia na usługach żydowskich masonów który jest zdolny dla kasy i stołka szargać dobre imię Ojczyzny za którą jego ojciec nie walczył ,,,szmata ,,,która wie że plują na nią
  Polacy a mimo tego udaje że niby deszczyk ,,odnowy,,,szuja jebana ,,,

 19. Bylo
  To do przewidzenia
  Z’e z czasem doznaja,
  Zaszachmacenia.
  Janwid.
  =======
  # 1881
  Serdecznie gratuluje,
  Niespodziewanego ruchu
  Na szachownicy gdy oponent
  Po swoim ruchu na rozrzucenie
  Bierek szachowych liczyl.
  Janwid.Dec,16/2016

  # 1867
  …Komunis’ci…
  Komunis’ci szanse, otrzymali
  Gdy od Pana Prezydenta Polski
  R. Kaczorowskiego insygnia
  Wladzy pan’stwowej, jako
  Symbol odrodzonej zgody
  Narodowej dostali.

  Jedno co komunis’ci
  Zgodnie zrobili
  To sie, zgodnie
  Dorobili.
  Obywatelom pozwalali
  Na bezzebne klapanie
  Wiedza,c,
  Z’e pod opieka, zachodu
  Nic im sie, nie stanie.

  Obecnie
  Na zachodzie
  Zwrotnica zostala
  Przestawiona lecz
  Postkomunis’ci sobie
  Tego nie przyswajaja,
  Pragna,c kolejnego
  Stanu wojennego.

  Autor Janwid.
  Dec,16/2016

  # 1617
  …Zwrotnica

  Zainteresowanym
  Wiersze moje z odali wysylam
  By wiedzieli co w trawie piszczy
  Zanim w Ameryce sie, zis’ci.

  Serdecznie pozdrawiam
  I do przestawienia zwrotnicy
  Te,czowych fanatyko’w namawiam.

  Jeszcze tak nie bylo
  I nie be,dzie
  By wiersze sie, nie spelnily
  Na pierwszym
  Lub na drugim wzgle,dzie.

  Autor Janwid. June.05/2015

  # 1616
  Zgina,c’
  Czy zagina,c’,
  O to jest pytanie
  Co z te,czowymi
  Fanatykami w Polsce
  W przyszlos’ci sie, stanie.
  Autor Janwid.Dec.16/2016
  P.S.
  Serdecznie gratuluje,
  Niespodziewanego ruchu
  Na szachownicy gdy oponent
  Po swoim ruchu na rozrzucenie
  Bierek szachowych liczyl.

  ///

 20. A NIECH SIĘ JEBIĄ, DOSŁOWNIE I W PRZENOŚNI I NA CHUJ WRACAŁ I TAK GO DŻONA POGONIŁA JAK PODROSTKA. NOWOCZESNY O RZESZ KURWA JA PIERDOLĘ.

 21. Stare sprawdzone komunistyczne metody stosowane przez PiS. Nie potrafią znaleźć poważnego zarzutu to łapią się byle czego i pompują ten balon ile wlezie. Gdzie pan Petru jeździ i z kim w czasie wolnym nikogo nie powinno obchodzić. Poza oczywiście wscipskimi mocherami…

 22. Żałosne. Z tego zdjęcia wynika tylko tyle, że razem jechali metrem i co z tego? Raczej wysnuwanie wniosku, że jak jadę samochodem, metrem czy tramwajem z moim kolegą koło którego siedzę to mam z nim romans to przesada.

  • jak swojego samca zastaniesz z fiutem zassanym do dziury obcej baby to dla ciebie wytłumaczeniem będzie przeciąg który mu fiuta do dziury sąsiadki/koleżanki z partii zassał?

 23. stwierdzam, że się staczam intelektualnie… przeczytałam artykuł i wszystkie komentarze od początku do końca… i miałam ubaw po pachy :D pozdrawiam szczególnie Ryżu Donalda, a wszystkim życzę Do Siego Roku!

 24. Przysięgał miłość i wierność, a teraz zdradza dla mnie to ma przełożenie na politykę i to takie że takiemu człowiekowi się nie ufa a przynajmniej ja takiemu nie zaufam, bo zdradził swoją rodzinę czyli to co dla mnie najważniejsze. Może jest ładniejsza inteligentniejsza od żony itd, ale ja nie wnikam tylko zadam pytanie… Co jeśli zdradzi Polskę dla „wdzięków innej” (dla korzyści od innego kraju np.)

  To jest schemat zachowań, albo masz zasady i trzymasz się ich w życiu albo znajdujesz sobie powody czy wymówki przed sobą i innymi żeby je łamać, a wtedy tracisz wiarygodność, i tą właśnie w moich oczach stracił.

 25. Ja uważam, że to to jego sparwy prywatne i trzeba to oddzielić od polityki. Prezydent Clonton tez miał romans z Monicą Lewinsky i co?

 26. Joanna Smidth! Matka trojki dzieci…najmlodsze 6 lat….zostawila dzieci ..rozwiodla sie z mezem…dla kariery? Macie odpowiedz jakiej….rozporkowej…. nic dodac nic ujac po prostu nie chodzi o dobro kraju ..nie chodzi o dobro wlasnych dzieci…..rodziny….Pani puszczalska…a Pan Petru dokladnie taki sam….wywalic ich na zbity pysk z partii….

  • Matka, która zostawia małe dzieci dla romansu z nowym facetem nie jest godna ani miana matki, ani człowieka. Ale w tych nowoczesnych partiach opozycyjnych, same nowoczesne kobiety i matki. One to uczą nas dzisiaj, jak żyć. :-))))) Mucha też podobno zostawiła dziecko dla kariery piosenkarki, nie mówiąc już o tej nawiedzonej, która ogłosiła całej Polsce, że dokonała aborcji. :-))))))

 27. Karma skurwy… Karma !!! Dobrze ci chu…! Tak konczy lider ‚partii’ ktora jest za przyjeciem imigrantow pedofili i gwalcicieli

 28. jak ona jest piękna to ja jestem Królewna Śnieżka,stara z niej i pomarszczona baba po przejściach .Nie dziwota że mąż w zad kopa zadał. Taka pospolita z brakiem posuwacza..niejeden karierę tracił przez dziury niektóre…Słabiutki politykier z tego swetru że obnosi się ze swoimi publicznie,kompromitacja!Każdy przedszkolak wie gdzie „miłość” się uprawia,w burdelach albo za 6 drzwiami,6 zamkami,6 górami z dala od dziennikarzy i metra a ten wstyd dla nauczyciela Sorosa!

 29. Kijowski i Petru – popatrzcie im gleboko w oczy NAIWNIACY – ostatni glab tylko nie zauwazy, ze to karierowicze, oszusci i manipulanci typu Tusk!!! Oni, az smierdza z zepsucia przez telewizor, a blazny ida za nimi na marsze – tragedia… Plakac sie chce ile baranow zyje w Polskim spoleczenstwie. Dajcie rzadzic DEMOKRATYCZNIE wybranej partii, ktora ma coraz wieksze poparcie i zweryfikujcie ja na nastepnych wyborach, a nie teraz!!! Tylko blagam nie wybierzcie wtedy „Pana” Petru” albo Kijowskiego, bo to potwierdziloby, ze Polacy sa FRAJERAMI i daja sie manipulowac „pseudopatriotom”…

 30. Pomijajac aspekty osoby publicznej,dochodza (mysle) wazniejsze.Otoz matki i ojcowie po pracy wracaja do swych domow, tam sa ich dzieci.W tym przypadku matka opuscila je,podobnie
  ojciec i to dla motylkow w brzuchu!Tego nie mozna usprawiedliwic niczym!Zero odpowiedzialnosci,
  normalni ludzie dobro swoich dzieci stawiaja najwyzej!

 31. Nie chce mi się z wami gadać, Dzieciarnia bez doświadczenia i rozumu tylko szczekać potrafi. Szczekać potrafi również mój pies.

 32. Ludzie coś się zaczyna,coś si kończy, nie oceniajcie to nie wasza sprawaczasami tak sie życie układai miłosć przychodzi wtedy gdy się jej najmniej spodziewaszpozdrawiam
  ,

 33. PETRU POTRAFI MYŚLEC TYLKO CZŁONKIEM, KTÓRY CZASEM POTRAFI ROBIĆ DZIECI.
  PIESKI JEGO PILNOWAŁY SEJMU, A ON GZIŁ SIĘ Z KOCHANKĄ W PEŁNYM SŁOŃCU…
  SŁABY TO LIDER, KTÓRY WYKORZYSTUJE LUDZI (JAK DEBILI) DO SWOICH PRYWATNYCH CELÓW, A SAM UPRAWIA SPORT Z KOCHANKĄ W PEŁNYM SŁOŃCU ZIMĄ…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ