UDOSTĘPNIJ
krystyna pawłowicz

Tego nikt nie przewidział! Jak się okazuje, jedna z najbardziej rozpoznawalnych posłanek obozu władzy, Krystyna Pawłowicz, niedługo może pożegnać się z Prawem i Sprawiedliwością.

Rekonstrukcja rządu Prawa i Sprawiedliwości, na którego czele stanął niedawno Mateusz Morawiecki, wciąż rozbudza ogromne emocje w mediach i w społeczeństwie. Nerwy puszczają nawet politykom obozu władzy, którzy ośmielają się atakować własną partię i najważniejsze osoby w formacji.

ZOBACZ TAKŻE – Nie wytrzymali! Macierewicz wraca

Krystyna Pawłowicz wściekła na PiS

Najgłośniejszą dymisją w ramach rekonstrukcji rządu Morawieckiego było wyrzucenie ministra obrony narodowej, Antoniego Macierewicza, który wśród wyborców Prawa i Sprawiedliwości ma dosyć pokaźną grupę zwolenników.

To właśnie ta dymisja stała się kością niezgody wewnątrz formacji Jarosława Kaczyńskiego. Na zmiany w rządzie najgorzej zareagowała wywołująca często kontrowersje posłanka Krystyna Pawłowicz.

ZOBACZ TAKŻE – CO ZA ZWROT! Macierewicz upokorzony, SZOKUJĄCE nazwisko nowego marszałka

Macierewicza zdymisjonowali…

Jak przekonuje Pawłowicz, Macierewicza odwołały „służby i lewactwo”. Problem jednak w tym, że za wyrzuceniem jego partyjnego kolegi z rządu Prawa i Sprawiedliwości, stoją Jarosław Kaczyński, który doszedł do porozumienia z Mateuszem Morawieckim oraz prezydentem Andrzejem Dudą. Ci – jak powszechnie wiadomo – nie przepadają za Antonim Macierewiczem.

ZOBACZ TAKŻE – Macierewicz zapytany o dymisję! SZOKUJĄCA reakcja zwaliła dziennikarzy z nóg

Pawłowicz na wylocie z PiS

Tak bezpośredni atak na nie tylko premiera rządu PiS oraz prezydenta Dudę, ale przede wszystkim na prezesa partii Jarosława Kaczyńskiego nie pozostawia wątpliwości, że przyszłość posłanki Pawłowicz w formacji rządzącej zmierza ku końcowi. Lider obozu władzy znany jest z tego, że takich wybryków nie toleruje w swojej partii i każdy polityk, który się na to odważył w przeszłości, skończył poza formacją.

To wszystko potwierdzają słowa najważniejszych polityków Prawa i Sprawiedliwości, którzy publicznie już krytykują Pawłowicz i mówią, że takie słowa pod żadnym pozorem nie powinny paść z ust posłanki obozu rządzącego. W kuluarach dodają również, że proces wykluczenia kontrowersyjnej posłanki z partii już się rozpoczął.

Spod jakiego znaku Zodiaku są najbardziej wpływowi polscy politycy? [ZOBACZ!]


Jakie wykształcenie ma Morawiecki? Imponujące! Oto 10 interesujących faktów na jego temat

Wspomóż pracę Pikio.pl
Jesteśmy jedynym dużym portalem informacyjnym, który NIGDY nie pobierał publicznych pieniędzy.
Dziękujemy!
Wesprzyj nas

Zobacz również